Witamy na Polskim Forum Maxthona


konieckropka

Recommended Posts

Serdecznie witam w imieniu ekipy Maxthon Polska.

Zapraszam wszystkich polskich użytkowników Maxthona do dyskusji, debat, wypisywania najrozmaitszych sugestii, pomysłów, zalet a także problemów, jakie napotykacie w codzinennym użytkowaniu Maxthona.

Niniejsze forum powstaje w celu zastąpienia starego, nieuzywanego i nierozwijanego forum na stronie maxthon.com.pl Od dnia dzisiejszego proszę na tamtym forum, które od zawsze zresztą było bardzo nieoficjalne, nie rejestrować się i nie zadawać pytań. Posty, które zostały na tamtym forum (przyznam, że jestem autorem sporej ich części) dotyczyły starszych wersji przeglądarki - głównie Maxthona 3.

Mam nadzieję, że ta nowa sekcja będzie swietnym kanałem i źródlem informacji dla osób komunikujących się w naszym wspaniałym języku polskim, które uwielbiają, tak jak my, przeglądarkę Maxthon Cloud na wszystkich swoich urządzeniach :)

1. Ponieważ startuje ta nowa sekcja polskiego forum, szukamy osób chętnych, które podjęłyby się odpowiedzialnej funkcji moderatora. Piszcie w komentarzach, jesli chcielibyscie sprobowac. Sprawdzimy te osoby pod kątem dotychczasowego zaangazowania na forum Maxthona i niektórym z nich zaproponujemy współpracę :)

2. Polskie kanały społecznosciowe to:

www.facebook.com/MaxthonPolska

oraz

www.twitter.com/MaxthonPolska

3. Pisząc na forum, starajmy się pisać poprawnie - tzn. używajmy naszych polskich "ogonków" i unikajmy błędów ortograficznych. Jedyna dziwacznosć - nie używajmy litery "ś" (ALT+S), która niestety... zapisuje i wysyła dodawany komentarz. Postaramy się, żeby ta niedogodnosc została usunięta.

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie się doczekałem!

Co do moderatora to oczywiscie mogę i chętnie się tym zajmę. Mam w tym doswiadczenia troche.

PS. Konieckropka, mógłbys się ze mną skontaktowac jakos bo mam sprawę sredniej wagi, a nie moge PW napisać xD

skype: krump.kings

gg: 3470515

Link to comment
Share on other sites

Pytanie:

Czemu posty zamieszczane tutaj nie są sumowane do łącznej ilosci w profilu-tzw. Many?

Nie żeby mi na tym jakos szczególnie zależało-po prostu jestem ciekaw.

Czy to może jest znowu jakas niedoróbka Discuza jak to nieszczęsne ALT+S...:(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

@konieckropka

Używam Maxthona na systemie Windows Phone 8.1 . Widzę, że produkt ten nie jest do końca przetłumaczony na nasz język. Istnieje jakiś postęp w tej sprawie? Jeśli nie, chętnie pomógłbym je dokończyć, jeśli oczywiście byłaby taka możliwość. Proszę o kontakt. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.