Krump

Members
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

About Krump

 • Birthday 04/24/1993

Contact Methods

 • Skype
  krump.kings

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Krump's Achievements

Freshman

Freshman (1/10)

1

Reputation

 1. I have the same problem, plus only on facebook, when I saw photo or video on and close "shadow" screen, page scroll automatically up to top.
 2. U mnie dopisanie wersji maxthona nie pomogło, dalej mi kasuje połowę tekstu. Może jakoś źle wpisuje
 3. Joan.na replied at 2015-1-7 00:19 To jeszcze gorzej niż uruchamiany MxNitro. Jakby zrobili przeglądarkę dla administratorów system ... Jak odpalasz po prostu przeglądarkę zawsze prosi o hasło admina.
 4. magg replied at 2015-1-2 23:17 Nie mam pojęcia co może być nie tak... U mnie na ww. przez Ciebie stronach reklam nie widzę. ... Piszę, że nie zawsze. Raz się pojawiają a raz nie. Pewnie to zależy od serwisów do których odnoszą się banery. Nie które są dodane niektóre nie, dlatego ja wole blokować dane klasy i struktury, a nie po domenach
 5. Ja z dodaniem listy polskich filtrów mam reklamy na np. http://bezuzyteczna.pl/ ale nie zawsze i tym podobnych kwejkach srejkach. Dodatkowo tutaj: http://forum.android.com.pl i wielu innych forach, http://tablica-rejestracyjna.pl/ Jak gdzieś jeszcze dam znać. Zaimportowałem cześć swoich poprawek do listy i np już mi kwejki odpadły ;p
 6. Ja w sumie skończyłem robić reguły pod ADHuntera, zostały małe poprawki i miałem wrzucać, ale jak wprowadzili ADBlocka to praca poszła na marne. Przeimportuję to w wolnej chwili na niego, co z listami zrobi barierę nie do przejścia.
 7. To może wszystkie Ad'y zainstaluje. Proszę cię, jestem zbyt oblatanym "informatykiem", aby sobie robić śmietnik. Wolę udoskonalać istniejące.
 8. Wersji czego? maxthona? Ściągnij instalkę poprzedniej wersji.
 9. Może nie szukaj w APPstore, tylko ściągnij instalkę bezpośrednio ze strony autora.
 10. W zwykłym maxthonie, masz coś takiego, że jak masz konto z ograniczeniami, to przy każdym uruchomieniu Maxthona prosi o autoryzacje admina.
 11. Ja od siebie moge dodac, że sie bardzo rozczarowąłem tym ADBlockiem, moje autorskie filtry na starego AdHuntera działały lepiej niż ADBlock z listami polskimi. Połowy reklam w ogóle nie blokuje. Jak dla mnie porażka. Zrobili bi lepiej autoskiego AdHuntera, który jest w stsanie importować listy z ADBlocka itp. Lepiej by na tym wyszli.