mx5 błędy,problemy,opinie,sugestie


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

czy ktoś może mi powiedzieć jakie są zmiany w wydanej dziś betce(mam świadomość tej długiej listy zmian,naprawionych błędów )ale powtarzam co się zmieniło, sortowanie zakładek   nie działa jak należy ,ikon ulubionych nie można ściągnąć etc.po co wydawać kolejne wersje ze starymi błędami po co

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, john doe said:

czy ktoś może mi powiedzieć jakie są zmiany w wydanej dziś betce(mam świadomość tej długiej listy zmian,naprawionych błędów )ale powtarzam co się zmieniło, sortowanie zakładek   nie działa jak należy ,ikon ulubionych nie można ściągnąć etc.po co wydawać kolejne wersje ze starymi błędami po co

Changelog - i zawsze dostępne są pod tym adresem http://forum.maxthon.com/index.php?/release-notes5/.

Wystarczy tylko chwilę poszukać...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, magg said:

Changelog - i zawsze dostępne są pod tym adresem http://forum.maxthon.com/index.php?/release-notes5/.

Wystarczy tylko chwilę poszukać...

john doe czytał Changelog

1 hour ago, john doe said:

(mam świadomość tej długiej listy zmian,naprawionych błędów )

tylko ironizuje do nowej wersji ze starymi błędami :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 minute ago, PablooS said:

Przy ostatniej wersji miałem język PL (chyba nie pełny), teraz nie mam wcale i nawet wyboru, czy ja to wgrywałem skądś sam, czy wycofali na razie? Bo mam sklerozę chyba.

Obecnie oprócz języka angielskiego ( co chyba oczywiste) dostępne jest niewiele pełnych translacji do Maxthona.

W przyszłości pliki językowe powrócą.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, PablooS said:

A idzie to jakoś ogarnąć żeby ustawić to co miała poprzednia wersja Maxthona? Jednak już wolę nie zmieniać co chwilę wszelkich ustawień (np. translate) bo będzie się opierał na przeglądarce...

Na chwilę obecną - nie.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, PablooS said:

A idzie to jakoś ogarnąć żeby ustawić to co miała poprzednia wersja Maxthona? Jednak już wolę nie zmieniać co chwilę wszelkich ustawień (np. translate) bo będzie się opierał na przeglądarce...

Tutaj masz pliki tłumaczeń na dzień dzisiejszy, bodajże 66 %  Locales_[5.0.1.100].zip

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, magg said:

Chociaż sprawdziłeś, co wstawiasz?!

Wklejenie pliku lokalizacyjnego nic nie da - chwilowo nie można włączyć języka polskiego w Maxthonie

Mylisz się, sam używam. Ale trzeba też podmienić plik all.lng

Locales.jpg

widać spl-pl.lng bo jak chę zmienić na angielski to muszę ten plik ukryć w ten sposób. Jednak mimo polskiego interfejsu w opcjach pokazuje angielską wersję :D

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Galileusz said:

Mylisz się, sam używam. Ale trzeba też podmienić plik all.lng

Ok, zwracam honor :wink: w wersji dostępnej dla "ludu" (5.0.1.500) Twój sposób działa.

Wcześniej sprawdzałem na wersji testowej/ wewnętrznej - i język polski w żaden sposób nie chciał funkcjonować...

Jednakże - przynajmniej teraz wiem, że problem wystąpi w kolejnej wersji przeglądarki :wacko:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, magg said:

Ok, zwracam honor :wink: w wersji dostępnej dla "ludu" (5.0.1.500) Twój sposób działa.

Wcześniej sprawdzałem na wersji testowej/ wewnętrznej - i język polski w żaden sposób nie chciał funkcjonować...

Jednakże - przynajmniej teraz wiem, że problem wystąpi w kolejnej wersji przeglądarki :wacko:

To może wyczyścić ten temat, żeby nie zauważył... :D Zresztą czemu tak chcą nam język zablokować? To sprawia tylko problemy...

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, Galileusz said:

Hmm któż to wie co nam maxio zaserwuje :titter:

Oprócz nowych błędów? Chyba nic spektakularnego  :mdr:

1 minute ago, PablooS said:

To może wyczyścić ten temat, żeby nie zauważył... :D Zresztą czemu tak chcą nam język zablokować? To sprawia tylko problemy...

Problem ten nie dotyczy tylko języka polskiego. Są również kłopoty z innymi językami - a nawet językiem angielskim (literówki, błędy gramatyczne :huh:) itd.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, magg said:

Problem ten nie dotyczy tylko języka polskiego. Są również kłopoty z innymi językami - a nawet językiem angielskim (literówki, błędy gramatyczne :huh:) itd.

Widziałem co Sergio pisał na temat rosyjskiego. Masa błędów. Fakt faktem, że czasem ciężko coś dobrać jako tłumaczenie.

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj wyszła aktualizacja mx a ja nie dostałem powiadomienia o dostępności nowej wersji ,i w związku z tym moje pytanie,czy to jest tak jak z rocznicową aktualizacją win 10 tzn.że jest ona rozsyłana etapami czyli nie wszyscy dostają ją od razu ,czy podobnie jest z mx 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, john doe said:

dzisiaj wyszła aktualizacja mx a ja nie dostałem powiadomienia o dostępności nowej wersji 

Przypomnij mi, proszę, kiedy ta funkcja działała prawidłowo w Maxthonie?! :titter:

Najnowszą wersję (jak zawsze zresztą) znajdziesz tutaj http://forum.maxthon.com/index.php?/release-notes5/ ...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, magg said:

Przypomnij mi, proszę, kiedy ta funkcja działała prawidłowo w Maxthonie?! :titter:

No nie mów, kiedyś widziałem na forum, jak ktoś napisał że mu się wyświetliło powiadomienie, ale chyba nie uaktualniło :D No chyba że się mylę, ale nie chce mi się szukać tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, magg said:

Przypomnij mi, proszę, kiedy ta funkcja działała prawidłowo w Maxthonie?! :titter:

Najnowszą wersję (jak zawsze zresztą) znajdziesz tutaj http://forum.maxthon.com/index.php?/release-notes5/ ...

a więc przypominam, pisałem na forum jakiś czas temu że jestem zdziwiony jak  i zadowolony iż w mx5 działa funkcja powiadomień ,w każdym bądź razie ja dwa razy takie dostałem nie w chwili ukazania się nowej wersji mx tylko po czasie ,mam na myśli dwie poprzednie betki 

Link to comment
Share on other sites

On 29.08.2016 at 6:25 PM, magg said:

Ok, zwracam honor :wink: w wersji dostępnej dla "ludu" (5.0.1.500) Twój sposób działa.

Wcześniej sprawdzałem na wersji testowej/ wewnętrznej - i język polski w żaden sposób nie chciał funkcjonować...

Jednakże - przynajmniej teraz wiem, że problem wystąpi w kolejnej wersji przeglądarki :wacko:

Śmiem stwierdzić, że się pomyliłeś i w sumie mnie to cieszy ;)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, PablooS said:

Śmiem stwierdzić, że się pomyliłeś i w sumie mnie to cieszy ;)

Eh...  :wacko:... błąd występował w wersji 1100 ( to jest ta wersja testowa, o której wspominałem - czytamy dokładnie i ze zrozumieniem).

Zostało to zgłoszone i naprawione w wersji, którą używasz - proste.

 

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 1.09.2016 at 10:12 PM, magg said:

Przypomnij mi, proszę, kiedy ta funkcja działała prawidłowo w Maxthonie?! :titter:

Najnowszą wersję (jak zawsze zresztą) znajdziesz tutaj http://forum.maxthon.com/index.php?/release-notes5/ ...

dzisiaj kilka dni po premierze wyświetlił mi się komunikat w centrum akcji win  10 że jest dostępna aktualizacja mx czyli funkcja powiadomień u mnie działa jupiiii 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
14 minutes ago, magg said:

 

MaxthonSnap20161008130135.png

fajnie tylko jak zrobię tak jak zaznaczyłeś to folder z zakładkami pojawia się na pasku ulubionych lecz znikają wszystkie zakładki które były na pasku ulubionych a ja chcę żeby na pasku był ten folder jak i zakładki 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, john doe said:

fajnie tylko jak zrobię tak jak zaznaczyłeś to folder z zakładkami pojawia się na pasku ulubionych lecz znikają wszystkie zakładki które były na pasku ulubionych a ja chcę żeby na pasku był ten folder jak i zakładki 

Musiałbyś mieć ten folder w zakładce "Bookmarks" :huh:.

Z tego co widzę, w tym niedorobionym Infoboxie nie istnieje praktycznie żadna możliwość edycji, przenoszenia ulubionych itd.

MaxthonSnap20161008143113.png

MaxthonSnap20161008143054.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.