×

Give a tip

Toros37

Members
 • Posts

  244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

 Content Type 

Profiles

Forums

Release Notes

Bug Tracker

Help page

Help page-CN

Release Note5

Rules and recruitment

Release Note6

Everything posted by Toros37

 1. I solved my problem. The reason for the loss of spellcheck is a broken plugin that I used. Removing it fixed the situation. Maybe a friend will benefit. 😪
 2. Hello I am using Maxthon Browser V6.1.3.700 Turkish version. I can't figure out how today the spell check disappeared. Previously, this option was in the settings. It's not in settings now. Spell checking is very important to me. Thank yo
 3. BugSir006 I think there was a misunderstanding. I didn't mean the browser's download speed. What I'm talking about is that the file download manager appears in the status bar and how much has been downloaded as a percentage And if the download is broken, it is indicated in red.
 4. Thanks BugSir006 This is exactly what I said. Hi Magdalene I'm doing it in MX. What you're asking is to transfer the plugins of MX to another browser. I don't think this will be possible. But in MX 5, I do it with the method I described, that is, by backing up the calciner. I don't know how this happens in Opera, Chrome, Comado Dragon. I don't think you will either.
 5. Hello Magdalene; If you copy the folder at this address, you will have backed up. Then you need to paste it in the relevant place in the MX 5 folder. That's all. c:\Users\YourPC\AppData\Roaming\Maxthon5\Users\yourusername@mail address\Addons\ c:\Users\YourPC\AppData\Roaming\Maxthon5\Users\yourusername@mail address\AddonsData\
 6. Yes, extensions can be backed up on chrome and Mx 5. But now, the new feature of the MX 6 can now be backed up. Go to the extensions page and select the import, export option there.
 7. I found the answer to my own question: We enter mx://extensions/import-export. We can either import or export there. Maybe you need a friend.
 8. Hello. Today I installed new version MX V6.1.3.700. A feature that I have been waiting for a long time has been made in this version. Thank you. During the download, the percentage of the download would be seen in the status bar. Well; "Optimized the download/upload speed number shown on the status bar" But this is not visible to me. What is the download percentage, is there a break in the download or not? Not sure. How can I do this, should I do it from the settings? I could not find? You know, this is an important feature. Because when the download is broken or interrupted, we are not aware of it. Thank you.
 9. Thank you Magdalene. But unfortunately it didn't. I still cannot access my mailbox. I will think of other solutions. Thanks anyway
 10. Teşekkürler. Programı gittikçe geliştiriyorsunuz. Başarılarının devamını beklerim.
 11. Vi auguro un orologio piacevole per i film.
  Non capisco quello che scrivi qui è perché.
  Hai a che fare con Maxthon?
  Romanza saluti rosa

 12. Bu özelliği kullanıyorum. WhatsAppın maxthona gelmesi iyi oldu. Yalnız bir problem var. Ayarlar gelişmiş en alttaki kutucuğa; Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; tr-TR; rv:1.9.1.3) Gecko/20100101 Firefox/36.0.4 " yazınca maalesef 1-2 web sitesini açmadı. Bundan ileri geleceğini düşünmediğim için çok uğraştım. Sonradan default yaptım. Açılmayan sayfalar açıldı. Furkan Avşar Bey ben şunu sormak istiyorum. Bu kutucuktaki satır ne işe yarıyor? Boş bıraksak bir şey olur mu?
 13. Bende de oluyor. Çok sekme açınca PC acaip kasıyor.
 14. Tekrar deneyeyim bakalım Furkan Bey şunu da sorayım. WhatsAppın nasıl maxthonda kullanılacağın yazan bir mesaj göndersem mahsuru var mı? Biliyorum bir çok arkadaş bunu bekliyor.
 15. bayas replied at 2015-3-31 08:14 Merhaba, geri dönüşün için çok sağol. ilk olarak kopyala-yapıştır yapmana gerek yoktu as ... Çok teşekkürler. Doğrusu fikirlerime cevap vereceğinizi zannetmiyordum. Madem böyle ben biraz daha ileri gideyim. 1- Anlatığınız şeyi yaptım ama olmadı. Elle seçilirken kelimeyi seçiyorum ama fare imleci yanında seite ikonu belirmedi. Dolayısıyla panelde kelime çıkmıyor. 2- Kelimeyi kopya paste yapınca çevirme yerindeki panele sağ veya sol tıklama ile yapıştır yapılamıyor. Ancak CTRL+V yapmak gerekiyor ki bu çok zahmetli bir iş. 3- Sol kenardaki t ikonuna basınca açılıyor. Ama tekrar maxthon sayfasına dönünce bu sözlük tablosu otomatik kapanıyor. Bunun kapanmaması lazım değil mi? 4- Yeni sürümde toolbara ekleme kararınız iyi olmuş. 5- Evet Maxthonun sözlük uygulaması güzel değil. İnşallah ileride gelişir. Tekrardan teşekkürler
 16. Okuyucu kipinde şöyle bir problem var. Daha doğrusu problem değilde daha iyi olaiblirdi. Arkası arkasına yüklenebilen bir sayfada mesela gazete sayfasında okuyucu kipi yükleniyor. Ama diğer sayfaları otomatik yüklemiyor. Yüklemek için resime tıklayıp açılan sayfada yeniden okuyucu kipinin yüklenmesini bekliyor. Yükleme kısa yolu diyor ama çalışmıyor. Ne demek istediğimi şu örnekte görebilirsiniz. http://www.sabah.com.tr/fotohaber/teknoloji/suya-dusen-telefon-nasil-kurtarilir Resim altındaki rakamları veya resmin sağına tıklayın.
 17. Furkan Bey cevap bekliyorum(z) WhatsApp Maxthon da kullanma hakkında soru sormuştum. Admin olarak siz mi yoksa başkası mı sildi öğrenmek istiyorum.
 18. Freshman teşekkürler eline sağlık. Evet güzel olmuş. Ama elbette geliştireceksin herhalde. Geliştirirken şunlar da olsa daha iyi olmaz mı? 1- Sayfada kelimeyi seçip sürükleyip sözlük ikon üzerine bıraksak otomatik okusa. Kopi pastaya gerek kalmazsa. Hatta ben Maxthondan beklentim. kelime seçilse sağ tıkla oraya bir çevir seçeneği konsa çok iyi olur.. Bu olabilir mi bilmiyorum. Olursa süper olur. Şimdiki çevir ayrı bir sayfa açıyor çok kullanışlı değil. 2- Cümleleri de çevirse. 3- Sol yan kenar çubukta değil üstte menü çubuğunda olsa. Çünkü benim gibi bazı kullanıcılar sol çubuğu devamlı kapalı tutabiliyor. Tekrardan teşekkürler.