×

Give a tip

Toros37

Members
 • Posts

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

 Content Type 

Profiles

Forums

Release Notes

Bug Tracker

Help page

Help page-CN

Release Note5

Rules and recruitment

Release Note6

Everything posted by Toros37

 1. 339 / 5000 Hello I saw with great excitement that the Maxthon V6.1.2.2700 version was released today. Yes, new features have been added, some have been optimized. But unfortunately there is still no "Record video" option in the top right corner of the video. However, I am looking forward to it. BugSir009 said it will be included in the next version, but unfortunately it is not. Thank you.
 2. Thank you so much BugSir009 . I will be a follower. 😌 😌
 3. Maxthon 6 Video top right recording option. When I browsed the forum, many people wanted to have the recording option on the top right of the video on the Mx6. I wrote it 1-2 times, but program developers still ignore it. Is this so hard? That's why I'm still using the Mx5. It shouldn't be difficult to transfer the features of the Mx5 to the MX6. I understand that you are integrating Mx6 into Chrome. Will those who wait like me wait longer? I beg you. Please find a solution. Good work.
 4. I have the problem of not opening Gmail Mail in Maxthon 5. It's so simple, I don't understand why I didn't think of it. When I changed the Mx5 Ultra mode to Retro mode, the gmail box was also opened. Anyone who has had this problem give it a try. Good work to you all.
 5. I have solved the problem of not opening Gmail Mail. It's so simple, I don't understand why I didn't think of it. When I changed the Mx5 Ultra mode to Retro mode, the gmail box was also opened. Anyone who has had this problem give it a try. Good work to you all.
 6. Thank you Magdalene. But unfortunately it didn't. I still cannot access my mailbox. I will think of other solutions. Thanks anyway
 7. Thank you BugSir009 It really worked for me. Thanks again for our help
 8. Hello I'm using Maxthon 5.3.8.2100-beta. I'm thinking of switching to Mx 6, but even though I've written here many times, read mode is not set in the new version. When will you put this feature, which is very useful for me and provides me great convenience? That's why I stayed at Mx 5. But now the real problem is this. Since 1 week I have not been able to open my gmail mailbox with Mx5. It says an unsupported browser. I'm pretty sure it's because of maxthon and not gmail. Is it possible for me to handle this without switching to Mx6? Thank you.
 9. Teşekkürler. Programı gittikçe geliştiriyorsunuz. Başarılarının devamını beklerim.
 10. Vi auguro un orologio piacevole per i film.
  Non capisco quello che scrivi qui è perché.
  Hai a che fare con Maxthon?
  Romanza saluti rosa

 11. Bu özelliği kullanıyorum. WhatsAppın maxthona gelmesi iyi oldu. Yalnız bir problem var. Ayarlar gelişmiş en alttaki kutucuğa; Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; tr-TR; rv:1.9.1.3) Gecko/20100101 Firefox/36.0.4 " yazınca maalesef 1-2 web sitesini açmadı. Bundan ileri geleceğini düşünmediğim için çok uğraştım. Sonradan default yaptım. Açılmayan sayfalar açıldı. Furkan Avşar Bey ben şunu sormak istiyorum. Bu kutucuktaki satır ne işe yarıyor? Boş bıraksak bir şey olur mu?
 12. Bende de oluyor. Çok sekme açınca PC acaip kasıyor.
 13. Tekrar deneyeyim bakalım Furkan Bey şunu da sorayım. WhatsAppın nasıl maxthonda kullanılacağın yazan bir mesaj göndersem mahsuru var mı? Biliyorum bir çok arkadaş bunu bekliyor.
 14. bayas replied at 2015-3-31 08:14 Merhaba, geri dönüşün için çok sağol. ilk olarak kopyala-yapıştır yapmana gerek yoktu as ... Çok teşekkürler. Doğrusu fikirlerime cevap vereceğinizi zannetmiyordum. Madem böyle ben biraz daha ileri gideyim. 1- Anlatığınız şeyi yaptım ama olmadı. Elle seçilirken kelimeyi seçiyorum ama fare imleci yanında seite ikonu belirmedi. Dolayısıyla panelde kelime çıkmıyor. 2- Kelimeyi kopya paste yapınca çevirme yerindeki panele sağ veya sol tıklama ile yapıştır yapılamıyor. Ancak CTRL+V yapmak gerekiyor ki bu çok zahmetli bir iş. 3- Sol kenardaki t ikonuna basınca açılıyor. Ama tekrar maxthon sayfasına dönünce bu sözlük tablosu otomatik kapanıyor. Bunun kapanmaması lazım değil mi? 4- Yeni sürümde toolbara ekleme kararınız iyi olmuş. 5- Evet Maxthonun sözlük uygulaması güzel değil. İnşallah ileride gelişir. Tekrardan teşekkürler
 15. Okuyucu kipinde şöyle bir problem var. Daha doğrusu problem değilde daha iyi olaiblirdi. Arkası arkasına yüklenebilen bir sayfada mesela gazete sayfasında okuyucu kipi yükleniyor. Ama diğer sayfaları otomatik yüklemiyor. Yüklemek için resime tıklayıp açılan sayfada yeniden okuyucu kipinin yüklenmesini bekliyor. Yükleme kısa yolu diyor ama çalışmıyor. Ne demek istediğimi şu örnekte görebilirsiniz. http://www.sabah.com.tr/fotohaber/teknoloji/suya-dusen-telefon-nasil-kurtarilir Resim altındaki rakamları veya resmin sağına tıklayın.
 16. Furkan Bey cevap bekliyorum(z) WhatsApp Maxthon da kullanma hakkında soru sormuştum. Admin olarak siz mi yoksa başkası mı sildi öğrenmek istiyorum.
 17. Freshman teşekkürler eline sağlık. Evet güzel olmuş. Ama elbette geliştireceksin herhalde. Geliştirirken şunlar da olsa daha iyi olmaz mı? 1- Sayfada kelimeyi seçip sürükleyip sözlük ikon üzerine bıraksak otomatik okusa. Kopi pastaya gerek kalmazsa. Hatta ben Maxthondan beklentim. kelime seçilse sağ tıkla oraya bir çevir seçeneği konsa çok iyi olur.. Bu olabilir mi bilmiyorum. Olursa süper olur. Şimdiki çevir ayrı bir sayfa açıyor çok kullanışlı değil. 2- Cümleleri de çevirse. 3- Sol yan kenar çubukta değil üstte menü çubuğunda olsa. Çünkü benim gibi bazı kullanıcılar sol çubuğu devamlı kapalı tutabiliyor. Tekrardan teşekkürler.
 18. Furkan Bey WhatsApps eklentisi kurulumu hakkında mesaj yazmıştı>Forumda çıktı. Ama 30 dakika sonra baktım yok. Silindi mi?
 19. Nihayet Maxhon'a WhatsApp eklentisi geldi. Şimdi bunu nasıl yapılacağını tek tek açıklayayım. 1- Sol üstte menü (Üç çizgi)/Ayarlar/GelişmişKullanıcı Tanıtıcı dizgisini özeleştire tık koyun. Alttaki kutucuğa Yazılı satırı silin bunun yerine " Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; tr-TR; rv:1.9.1.3) Gecko/20100101 Firefox/36.0.4 " Tırnak olmadan kopyalayıp yapıştırın. 2- https://web.whatsapp.com/ sayfasına gidin. Buradan MAxthon simgesini tıklayın. Gelen sayfada kare içinde grafikli bir şekil gelecek. Bunu barkot olarak anlayın. 3- Akıllı telefonunuzdan WhatsAppı açın üstte en sağda üç noktayı seçin ve "WhatsApp Web" i seçin. Kamera açılacak. Kamerada Barkodu okutun. tarama bitince otomatik olarak WhatsApp sayfasında mesajlar gelecek. Cep telefonunda yaptığınız he şeyi Windowsta yapabileceksiniz. Güle güle kullanın.
 20. Teşekkürler. Bunun böyle olduğunu bilmiyordum.