×

Give a tip

Toros37

Members
 • Posts

  250
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

 Content Type 

Profiles

Forums

Release Notes

Bug Tracker

Help page

Help page-CN

Release Note5

Rules and recruitment

Release Note6

Everything posted by Toros37

 1. Yes, I finally solved my problem dear Bigsir009: The solution was very simple. The problem was in the settings. I tried the options one by one and restarted. Finally happened. I am very happy. Thank you so much for guiding me. Your saying to install the portable version and try it gave me an idea. I did it and it worked. Now the videos are working. Many thanks to you and the software developers.
 2. BugSir009 Hello. Thank you very much for your answer. But unfortunately it didn't. Still can't play videos on WhatsApp. 1- I turned off all plugins. It didn't help. 2- Site information on the right of the address bar, all permissions are open, that is, permission is granted. No restrictions. I noticed something new. Maxthon also settings site information as seen in the picture. However, the picture of whatsApp site settings in Google chrome is as follows. Maxthon and Chrome are distinctly different. Chrome has 26 permissions while Maxthon has 7 permissions. I'm guessing this is the fault of Maxthon.
 3. Dear Maxthon executives; I am using Maxthon Browser version V6.1.3.3100. My system is PC Window 10 Pro. My problem is: Unable to play videos on WhatsApp web. You can see the photo of the relationship. The same video plays on the mobile phone. This situation did not exist in the previous version. It's in the new version. It also plays on Google Chrome. So I think the problem is in Mathon, not PC. Thank you and special thanks to you BugSir 006. https://resimyukle.io/r/410Qn0NTEd
 4. Hi BugSir006; Thank you for your interest and reply. I solved the problem. I completely uninstalled Maxthon. So I installed the latest version V6.1.3.3000. All problems fixed. So my Maxthon was broken. Deleting and reinstalling fixed it. Thank you very much for your interest.
 5. Hi BugSir006. Thank you very much for your answer. I am sending you the files you requested. Log Files.zip reports.zip
 6. Hello; I am using Windows 10 Pro. Maxthon Browser V6.1.3.2900 beta installed. I have 3 problems. 1- Whapsapp loads when I want to open the web version. But it freezes and nothing can be done. I've closed and opened it many times. 2- There is Maxthon among the programs that automatically start at PC startup, but MX does not open automatically. I have to click again and open it. 3- I cannot copy paste into message boxes. These 3 problems never existed before. It all worked very well. Maxthon Browser V6.1.3.2703 Released since 05/13/2022. I made the settings default so I reset it. But nothing changed. I tried different options, still nothing. I installed old versions and it didn't help. None of these things I write happen in Chrome and other browsers. I've tried all of them and it works. But I don't understand why Maxthonda is having a problem. I need urgent help. Because this situation may cause me to cool off from Maxthon. Thank you for your help.
 7. Thank you Magdalene. But unfortunately it didn't. I still cannot access my mailbox. I will think of other solutions. Thanks anyway
 8. Teşekkürler. Programı gittikçe geliştiriyorsunuz. Başarılarının devamını beklerim.
 9. Vi auguro un orologio piacevole per i film.
  Non capisco quello che scrivi qui è perché.
  Hai a che fare con Maxthon?
  Romanza saluti rosa

 10. Bu özelliği kullanıyorum. WhatsAppın maxthona gelmesi iyi oldu. Yalnız bir problem var. Ayarlar gelişmiş en alttaki kutucuğa; Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; tr-TR; rv:1.9.1.3) Gecko/20100101 Firefox/36.0.4 " yazınca maalesef 1-2 web sitesini açmadı. Bundan ileri geleceğini düşünmediğim için çok uğraştım. Sonradan default yaptım. Açılmayan sayfalar açıldı. Furkan Avşar Bey ben şunu sormak istiyorum. Bu kutucuktaki satır ne işe yarıyor? Boş bıraksak bir şey olur mu?
 11. Bende de oluyor. Çok sekme açınca PC acaip kasıyor.
 12. Tekrar deneyeyim bakalım Furkan Bey şunu da sorayım. WhatsAppın nasıl maxthonda kullanılacağın yazan bir mesaj göndersem mahsuru var mı? Biliyorum bir çok arkadaş bunu bekliyor.
 13. bayas replied at 2015-3-31 08:14 Merhaba, geri dönüşün için çok sağol. ilk olarak kopyala-yapıştır yapmana gerek yoktu as ... Çok teşekkürler. Doğrusu fikirlerime cevap vereceğinizi zannetmiyordum. Madem böyle ben biraz daha ileri gideyim. 1- Anlatığınız şeyi yaptım ama olmadı. Elle seçilirken kelimeyi seçiyorum ama fare imleci yanında seite ikonu belirmedi. Dolayısıyla panelde kelime çıkmıyor. 2- Kelimeyi kopya paste yapınca çevirme yerindeki panele sağ veya sol tıklama ile yapıştır yapılamıyor. Ancak CTRL+V yapmak gerekiyor ki bu çok zahmetli bir iş. 3- Sol kenardaki t ikonuna basınca açılıyor. Ama tekrar maxthon sayfasına dönünce bu sözlük tablosu otomatik kapanıyor. Bunun kapanmaması lazım değil mi? 4- Yeni sürümde toolbara ekleme kararınız iyi olmuş. 5- Evet Maxthonun sözlük uygulaması güzel değil. İnşallah ileride gelişir. Tekrardan teşekkürler
 14. Okuyucu kipinde şöyle bir problem var. Daha doğrusu problem değilde daha iyi olaiblirdi. Arkası arkasına yüklenebilen bir sayfada mesela gazete sayfasında okuyucu kipi yükleniyor. Ama diğer sayfaları otomatik yüklemiyor. Yüklemek için resime tıklayıp açılan sayfada yeniden okuyucu kipinin yüklenmesini bekliyor. Yükleme kısa yolu diyor ama çalışmıyor. Ne demek istediğimi şu örnekte görebilirsiniz. http://www.sabah.com.tr/fotohaber/teknoloji/suya-dusen-telefon-nasil-kurtarilir Resim altındaki rakamları veya resmin sağına tıklayın.
 15. Furkan Bey cevap bekliyorum(z) WhatsApp Maxthon da kullanma hakkında soru sormuştum. Admin olarak siz mi yoksa başkası mı sildi öğrenmek istiyorum.
 16. Freshman teşekkürler eline sağlık. Evet güzel olmuş. Ama elbette geliştireceksin herhalde. Geliştirirken şunlar da olsa daha iyi olmaz mı? 1- Sayfada kelimeyi seçip sürükleyip sözlük ikon üzerine bıraksak otomatik okusa. Kopi pastaya gerek kalmazsa. Hatta ben Maxthondan beklentim. kelime seçilse sağ tıkla oraya bir çevir seçeneği konsa çok iyi olur.. Bu olabilir mi bilmiyorum. Olursa süper olur. Şimdiki çevir ayrı bir sayfa açıyor çok kullanışlı değil. 2- Cümleleri de çevirse. 3- Sol yan kenar çubukta değil üstte menü çubuğunda olsa. Çünkü benim gibi bazı kullanıcılar sol çubuğu devamlı kapalı tutabiliyor. Tekrardan teşekkürler.
 17. Furkan Bey WhatsApps eklentisi kurulumu hakkında mesaj yazmıştı>Forumda çıktı. Ama 30 dakika sonra baktım yok. Silindi mi?
 18. Nihayet Maxhon'a WhatsApp eklentisi geldi. Şimdi bunu nasıl yapılacağını tek tek açıklayayım. 1- Sol üstte menü (Üç çizgi)/Ayarlar/GelişmişKullanıcı Tanıtıcı dizgisini özeleştire tık koyun. Alttaki kutucuğa Yazılı satırı silin bunun yerine " Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; tr-TR; rv:1.9.1.3) Gecko/20100101 Firefox/36.0.4 " Tırnak olmadan kopyalayıp yapıştırın. 2- https://web.whatsapp.com/ sayfasına gidin. Buradan MAxthon simgesini tıklayın. Gelen sayfada kare içinde grafikli bir şekil gelecek. Bunu barkot olarak anlayın. 3- Akıllı telefonunuzdan WhatsAppı açın üstte en sağda üç noktayı seçin ve "WhatsApp Web" i seçin. Kamera açılacak. Kamerada Barkodu okutun. tarama bitince otomatik olarak WhatsApp sayfasında mesajlar gelecek. Cep telefonunda yaptığınız he şeyi Windowsta yapabileceksiniz. Güle güle kullanın.
 19. Teşekkürler. Bunun böyle olduğunu bilmiyordum.
 20. Teşekkürler. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Yalnız WhatsApps eklentilerde virus çıkmış. Bu hususta bilginiz var mı? Bu nedenle Chromeden bu eklentinin hemen kaldırılması isteniyor.