Maxthon automatycznie wylogowuje


MexikanoS

Recommended Posts

Witam. Od jakiś 4 dni mam olbrzymi problem. Maxthon nie zapamiętuje zalogowanych sesji, przykład:

> wchodzę na fejsbuczka,

> loguję się zaznaczając opcję "Keep me logged in",

> zamykam przeglądarkę,

> odpalam wtórnie przeglądarkę,

> wchodzę na fejsbuczka - jestem wylogowany.

Dzieje się tak z każdą stroną. Próbowałem już wyczyścić całą pamięć przeglądarki, przeinstalowałem również samego Maxthona. Problem pojawia się w dalszym ciągu. Nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić.

Dziękuję za wszelaką pomoc. Pozdrawiam.

P.S.: Firefox, Opera, Safari, Chrome, IE działają bez zarzutu.

P.S.2: Już nie chcę wspominać, że od tych 4 dni, Maxthon odpala się jakieś 10 sekund. Dochodzi do otwarcia okna; okno ofc się zlaguje, czekam 10 sekund.. Unlag, strona główna Maxthona dopiero się wczytała.

Link to comment
Share on other sites

Widocznie coś musiało spowodować tę dziwną anomalię. Przypomnij sobie, czy coś szczególnego robiłeś te "4 dni temu". Aktualizowałeś przeglądarkę? Instalowałeś dodatkowe rozszerzenia bądź oprogramowanie?

Jeśli masz konto Maxthon Passport, spróbuj usunąć kompletnie przeglądarkę z Twojego komputera, uwzględniając katalog Maxthon3 do którego dotrzesz poleceniem uruchom -> %AppData% .

Link to comment
Share on other sites

kaaleth replied at 2014-8-12 08:16 back.gif

@magg

Gdyby ta opcja była włączona, to temat w ogóle nie miałby sensu. Bo po co usuwać ciaste ...

Nie każdy wie do czego służą "ciasteczka"/ cookies-y... :)

To raz-druga sprawa...chyba masz krótki staż na forum :p.

Tutaj bardzo często pojawiają się "bezsensowne" pytania...

Link to comment
Share on other sites

LOL. Spróbowałem wszystkie metody, zawiodły. Ale! Tak patrzę sobie w menu i jest ta opcja..

"Switch browser core Retro -> Ultra"

- kliknąłem żeby sprawdzić co to jest.. Zgadnijcie co też się stało; otóż przeglądarka znowu zaczęła zapamiętywać wszystkie zalogowane sesje.. Wtf just happened?

Dobra.. jednak to nie takie proste. Zapamiętało sesję, jednak wróciłem na przeglądarkę i spróbowałem zalogować się tym razem na facebooku.. zrestartowałem ją - byłem wylogowany.

kaaleth replied at 2014-8-12 06:49 back.gif

Widocznie coś musiało spowodować tę dziwną anomalię. Przypomnij sobie, czy coś szczególnego ...

Dobra.. wyrzuciłem całą AppDatę. Nie będę się męczył. Wszystko wróciło do normy, pozdrawiam i dzięki za pomoc. ;)

Link to comment
Share on other sites

kaaleth replied at 2014-8-13 12:16 back.gif

Ciesze się, że mogłem pomóc.

Mam nadzieję, że usunąłeś tylko i wyłącznie katalog odpowie ...

Lol.

O dziwo po usunięciu całej AppDaty Maxthona, znowu mogę poczuć tą moc uruchamiania się w mniej niż 1 sekunde..

konieckropka replied at 2014-8-13 09:38 back.gif

A wystarczyło przeczytać i zastosować się:

W RAZIE PROBLEMÓW Z MAXTHONEM

Wystarczyło. Tylko powiedz mi, skoro przeglądarka sama od siebie 'miała z sobą problem'; coś się stało - do tej pory nie wiem co, to najlepiej byłoby to rozwiązać poprzez grzebanie w ustawieniach przeglądarki. Usuwanie AppDaty jest dla mnie ostatecznością.

Link to comment
Share on other sites

Nie twierdze, ze wina jest Twoja. Wiadomo ze wina jest Maxthona i trzeba to uczciwie, bezstronniczo powiedziec. Wiem tez, ze pewne rzeczy są oczywistością dla mnie a dla innych nie. Ja bym rozpoczął od wyczyszczenia AppData w przypadku o ktorym piszesz - w pelni zrozumiale, ze dla Ciebie moglo to nie byc oczywiste. Dokladnie po to powstal ten tutorial ktory umiescilem tamże ;) (oczywiscie tyle ile jest problemow, tyle pomyslow na rozwiązania, wiec wiadomo ze kazdy kolejny krok w tamtym tutorialu rozwiazuje inny problem)

Nie mniej jednak ciesze sie, ze sie udalo ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.