Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

donkey1

Plugin LastPass

Recommended Posts

Testuję od kilku dni przeglądarkę Maxthon i generalnie jest ok, chociaż jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji o całkowitej przesiadce z Opery. Przeszkadza mi np. zle dzialajacy plugin LastPass, ktory nie zawsze zapamietuje dane do logowania. Te juz wczesniej zapamietane dzialaja - jesli chce dodac nowa strone to przechodze na Opere, tam dokonuje rejestracji na nowej stronie i uaktualniam sejf LastPass.

Wypadaloby to dopracowac... -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak. Magic Fill jest bardzo dobrym narzedziem wbudowanym od razu w przegladarke Maxthon, wiec nie trzeba uzywac dodatkowych narzedzi, programow czy pluginow ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem zaznaczyć, że LastPass jest niezależny od przeglądarki, hasła są zaszyfrowane i trzymane w chmurze, więc instalując go na dowolnej mamy zapamiętane zawsze hasła. MagicFill jest tylko na Maxthonie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, LastPass jest klasą dla siebie. MagicFill takiego zaufania - przynajmniej u mnie - nie budzi. A donkey1 przyszedł tu w dobrej wierze po poradę, co zrobić ze źle działającym Maxthonem a nie, czego używać jako menadżera haseł. On już wybrał. Proponuję, by skoncentrować się na sprawach stricte technicznych i trzymać się wątku :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites