voyvod

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

voyvod's Achievements

Freshman

Freshman (1/10)

0

Reputation

 1. Ja mam bardzo podobną konfigurację jednak u mnie Maxthon działa szybko, myślę że ta konfiguracja chyba nie ma nic do rzeczy. Piszesz że u Ciebie Opera radzi sobie o wiele lepiej, u mnie zupełnie odwrotnie. W Operze strony wczytują się wolniej a pierwsze jej uruchomienie trwaaaa i trwaaaa... Z tego też powodu przesiadłem się kilka miesięcy temu na Maxthon'a bo do Opery nie miałem już siły. Dodam jeszcze że Adblock oraz Ad Muncher działają jednocześnie i na Maxthon'ie nie widzę żadnych spowolnień. Problem chyba musi tkwić gdzie indziej, ba tylko gdzie ?
 2. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Tak się spodziewałem że taka przeglądarka musi mieć taką opcję, tylko ja ciemny nie znalazłem jej:) Edit: Kliknąłem w krzywą strzałkę jak wskazał Magg i wszystko jasne .Śmieszne jest to że funkcja była pewnie od początku bo nie przypominam sobie abym ją włączał, do głowy mi nie przyszło że odpowiada za ten gest.Teraz chyba jest wszystko co mi jest potrzebne do używana przeglądarki.Jak człowiek przez lata używał Opery to szuka podobnych funkcji w nowej przeglądarce:) Pozdrawiam i jescze raz dzięki
 3. Witam Od kilku miesięcy użytkuję Maxthon'a i jestem coraz bardziej zadowolony, niemniej jednak brakuje mi jednej małej opcji która była w Operze. Mianowicie możliwości przywracania zamkniętej karty (jak na obrazku w Operze) Muszę przyznać że dla mnie była to opcja bardzo przydatna i nieraz mi pomogła kiedy przypadkowo zamknąłem kartę.Nie wiem czy Maxthon ma taką opcję?, ja nie mogę znaleźć.Jeżeli tak to jak to wykonać? Pozdrawiam
 4. Thanks for your interest, but the problem is already solved.
 5. Dzięki za odpowiedź, znalazłem Dopisałem się do wątku właśnie w tym temacie więc myślałem że pytanie będzie zrozumiałe.
 6. Nie chodzi o starszą wersje Maxthona. Kliknąłem "ungroup" jednak chciałbym wrócić do poprzedniego stanu ale nie wiem jak :loveliness:
 7. Ja wspomagam się AdMuncher'em, wraz z AdBlock'iem całkiem nieźle sobie radzą.
 8. A jak powrócić do poprzedniej wersji?