Aktualna wersja?


Zbyszek

Recommended Posts

Witam. Mam (od tygodnia) zainstalowaną tę wersję Maxthona: 4.9.4.2000 i podaną mam informację, że to najnowsza wersja... Ale już jest chyba wersja 5. Ktoś mi to wyjaśnić może? Dzięki z góry... 

A tak w ogóle to czy warto zmieniać tę wersję, którą mam na inną, nowszą? 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Zbyszek said:

Witam. Mam (od tygodnia) zainstalowaną tę wersję Maxthona: 4.9.4.2000 i podaną mam informację, że to najnowsza wersja... Ale już jest chyba wersja 5. Ktoś mi to wyjaśnić może? Dzięki z góry... 

A tak w ogóle to czy warto zmieniać tę wersję, którą mam na inną, nowszą? 

Wersja, którą posiadasz, jest jak najbardziej aktualną, ostatnią wersją Maxthona z gałęzi 4.x.

Co do mx5 - poczytaj komentarze na forum, sprawdź wersję portable i oceń samemu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, magg said:

Wersja, którą posiadasz, jest jak najbardziej aktualną, ostatnią wersją Maxthona z gałęzi 4.x.

Co do mx5 - poczytaj komentarze na forum, sprawdź wersję portable i oceń samemu.

OK. Dzięki za odpowiedź (przeglądałem i jakoś nie trafiłem na dyskusję o mx5 - można prosić o link?) Jeszcze jedno: czy aktualizacja przeglądarki jest automatyczna? Jest gdzieś ustawienie tego procesu? 

Zmieniłem Firefoxa na Maxthona i jestem zadowolony, głownie dlatego, że mx jest szybszy (przynajmniej u mnie); ma też fajne funkcje, ale jedna nie działa: dzielenie okna na 2w1 (znalazłem,że jest to już nieaktywne udogodnienie; szkoda...)

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zbyszek said:

 czy aktualizacja przeglądarki jest automatyczna? 

 dzielenie okna na 2w1

1. Teoretycznie sprawdzanie nowej wersji w mx istnieje; praktycznie - funkcjonuje to dosyć kapryśnie

2. Funkcja ta "powróciła" :titter: w mx 5

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zbyszek said:

A proszę powiedz mi czy mx5 jest spolszczony?

pobierając nową wersję nie stracę ustawień gestów myszy i np. folderu ulubionych?] 

1. Częściowo - http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/20658-mx5-błędyproblemyopiniesugestie/&page=4#comment-110923 po użyciu tych plików.

2. Jeśli używasz mx Passport to powinno zsynchronizować Twoje ustawienia, ulubione itd. Chociaż w wypadku transferu danych pomiędzy mx 4 a 5 też różnie bywa, o czym wspominało już parę osób.

Nie radzę Tobie instalować jednej wersji przeglądarki na drugą (update z mx 4 do mx 5) - wersję te zasadniczo się różnią i lepiej instalować mx 5 "na czysto.

Link to comment
Share on other sites

A Ty używasz już mx5? Poustawiałem sobie już niemal wszystko i wizja instalowania mx5 od początku zniechęca mnie do tej aktualizacji... Bez 2w1 można żyć, więc chyba dam sobie spokój z mx5. No chyba, że są w tej nowej wersji jakieś super pozytywne zmiany - są??

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zbyszek said:

A Ty używasz już mx5? Poustawiałem sobie już niemal wszystko i wizja instalowania mx5 od początku zniechęca mnie do tej aktualizacji... Bez 2w1 można żyć, więc chyba dam sobie spokój z mx5. No chyba, że są w tej nowej wersji jakieś super pozytywne zmiany - są??

Ściągnij sobie portable i sam się przekonaj http://forum.maxthon.com/index.php?/release-notes5/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.