Krump

Members
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Krump

 • Rank
  Freshman
 • Birthday 04/24/1993

Contact Methods

 • Skype krump.kings

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Warsaw
 1. I have the same problem, plus only on facebook, when I saw photo or video on and close "shadow" screen, page scroll automatically up to top.
 2. U mnie dopisanie wersji maxthona nie pomogło, dalej mi kasuje połowę tekstu. Może jakoś źle wpisuje
 3. Joan.na replied at 2015-1-7 00:19 To jeszcze gorzej niż uruchamiany MxNitro. Jakby zrobili przeglądarkę dla administratorów system ... Jak odpalasz po prostu przeglądarkę zawsze prosi o hasło admina.
 4. magg replied at 2015-1-2 23:17 Nie mam pojęcia co może być nie tak... U mnie na ww. przez Ciebie stronach reklam nie widzę. ... Piszę, że nie zawsze. Raz się pojawiają a raz nie. Pewnie to zależy od serwisów do których odnoszą się banery. Nie które są dodane niektóre nie, dlatego ja wole blokować dane klasy i struktury, a nie po domenach
 5. Ja z dodaniem listy polskich filtrów mam reklamy na np. http://bezuzyteczna.pl/ ale nie zawsze i tym podobnych kwejkach srejkach. Dodatkowo tutaj: http://forum.android.com.pl i wielu innych forach, http://tablica-rejestracyjna.pl/ Jak gdzieś jeszcze dam znać. Zaimportowałem cześć swoich poprawek do listy i np już mi kwejki odpadły ;p
 6. magg Tylko czas mnie ogranicza, za dużo na głowie.
 7. Ja w sumie skończyłem robić reguły pod ADHuntera, zostały małe poprawki i miałem wrzucać, ale jak wprowadzili ADBlocka to praca poszła na marne. Przeimportuję to w wolnej chwili na niego, co z listami zrobi barierę nie do przejścia.
 8. AdBlock Plus w Maxthonie

  To może wszystkie Ad'y zainstaluje. Proszę cię, jestem zbyt oblatanym "informatykiem", aby sobie robić śmietnik. Wolę udoskonalać istniejące.
 9. Kafelki w oknie startowym

  Wersji czego? maxthona? Ściągnij instalkę poprzedniej wersji.
 10. Pytanie o język polski

  Może nie szukaj w APPstore, tylko ściągnij instalkę bezpośrednio ze strony autora.
 11. W zwykłym maxthonie, masz coś takiego, że jak masz konto z ograniczeniami, to przy każdym uruchomieniu Maxthona prosi o autoryzacje admina.
 12. AdBlock Plus w Maxthonie

  Ja od siebie moge dodac, że sie bardzo rozczarowąłem tym ADBlockiem, moje autorskie filtry na starego AdHuntera działały lepiej niż ADBlock z listami polskimi. Połowy reklam w ogóle nie blokuje. Jak dla mnie porażka. Zrobili bi lepiej autoskiego AdHuntera, który jest w stsanie importować listy z ADBlocka itp. Lepiej by na tym wyszli.