Mx 5.0.3.1200 czy wart uwagi wady zalety


bos_kg

Recommended Posts

5 hours ago, bos_kg said:

Kolejna wersja beta mx czy warto instalować od zera czy w formie aktualizacji a czy są jakieś problemy w niej ze skorkami ulubionymi na pasku zadań stronami paskiem adresu paskiem dolnym proszę opisanie wszelkich wad zalet

Najlepiej pobrać wersję portable i samemu się przekonać ,ja tak zawsze robię pobieram portable a jak wyjdzie nowa wersja to wywalam tą starą i instaluje nową.edt.w tej betce jak i w poprzedniej coś niedobrego dzieje się z ikonką adb plus,raz jest czerwona i pokazuje ilość zablokowanych elementów innym razem ta sama ikonka jest szara ,sam adblock działa jak należy nie wiem co jest przyczyną takiego stanu rzeczy.następna sprawa mimo zaznaczenia opcji pokazuj przycisk zamknij tę kartę także na nie aktywnych kartach to krzyżyk nie zawsze jest pokazywany .

Link to comment
Share on other sites

Ja od wczoraj mam komunikat że mam uaktualnić przeglądarkę albo przejść na podstawową stronę serwisu. Czyżby Maxthon zwolnił znacznie w  rozwoju ?? Pobrałem najnowszą dostępną wersję (czyli tę betę właśnie) ale bez zmian - prośba o uaktualnienie, zmianę przeglądarki lub przejście na prostszą wersję serwisu pozostała nadal. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kawczyna said:

Ja od wczoraj mam komunikat że mam uaktualnić przeglądarkę albo przejść na podstawową stronę serwisu. Czyżby Maxthon zwolnił znacznie w  rozwoju ?? Pobrałem najnowszą dostępną wersję (czyli tę betę właśnie) ale bez zmian - prośba o uaktualnienie, zmianę przeglądarki lub przejście na prostszą wersję serwisu pozostała nadal. 

 

 

Wrzuć zrzut ekranu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.