sercanergin

Members
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sercanergin's Achievements

Freshman

Freshman (1/10)

1

Reputation

  1. A.S.

   A.S.

   As I know today Maxthon stopped trying to add Chrome extension to MX, but they want to add this to remake of Nitro (it probably will be named LivesOne Browser).

   • Containers are developed by Mozilla and this is exclusive for Firefox.
   • AdBlock Plus and unfixed NoAds (I have to fix it manualy) are the only adblockers for MX as I know.
   • LastPass is available for MX.
   • Instead of Ghostery you can use ABP lists.
   • Try to use ViolentMonkey and scripts to download video if sniffier does not work.

   By the way, whu do you need several ad blockers? ABP and uBlock work with the same links, AdGuard uses own one, but you can add AdGuard lists to uBlock.

 1. Windows sürümünde olan tüm özellikleri Linux sürümünde de olmasını istiyoruz. video indirme özelliği skynote resim yakalama gibi özelliklerin hiç biri Linux sürümünde yok? sebep? ayrıca eklentilerde linux sürümüne kurulmuyor.
 2. şimdi sorun tam ifade ettiğim gibi. format attığım bir bilgisayara maxthnu kurup skynote da ki tüm bilgilerimi güncelleyip yani sekronize edip daha sonra bilgisayarımı yeniden açıp hesabıma giriş yaptğımda skynota da ki tüm belgelerin yani içeriklerin yok olduğunu ifade etmek istiyorum. başka bir bilgisayara gittiğimde orada da notların gelmediğini farkettim. özetle belli bir zaman sonra skynote da ki bilgilerin kendi kendine kaybolduğunu ifade ediyorum bununla ilgili arıza kaydının oluşturulmasını taleb ediyorum. birde indirme yöneticisinde ki dosyalarımın yönetimini yapabileceğim bir sayfa varmı. oradaki dosyalarıma nereden ulaşabilirim. sadece indirme yöneticisinden mi gözüküyor.? torrent indirme yöneticisi ni kastetmiştim. bununla ilgili ontanımlı eklenti yada aktive edecek bir plugin gelecek mi?
 3. maxthon da torrent eklentisi varmı yada bunun için ne yapmamız gerekiyor. ayrıca skynote u sekronize etmiyor en son sürümü. daha önce ki skynote da ki bilgilerimi kaybettim.. sokronize etmeme rağmen geri getirmedi.
 4. furkanavshar replied at 2015-1-5 09:38 Merhaba, Zaten bu dediğim ayarı yalnızca kendi bilgisayarınızda yapmanız yeterli değil. Di ... nasıl diğer bilgisayarlarda. ? ben sadece şifrelerimi eşitleyip. başka yere gittiğimde orada otomatik tek maxthon hesabıyla şifrelerimin gelmesini istiyorum. hepsi bukadar ama gelmiyor (
 5. furkanavshar replied at 2015-1-3 11:58 Merhaba sercanergin (: Maxthon Bulut Tarayıcınız ile şifreleriniz de eşitleniyor. Sağ üstt ... bunu daha önceden de denemiştim ve dün de denemiştim. eşitme yapıyorum tümünü işaretleyip, kendi bilgisayarımda sorun olmuyor çünkü bilgileri sistemde tuttuğu için ama başka yere gittiğimde kulllanıcı adımla giriş yaptıktan sonra eşitleme yapmıyor ne yaptımsa olmadı.. sizde deneyin eminim farkedeceksiniz. hiç giriş yapmadığınız bir bilgisayar gidin ve maxthona hesabınızla girin ve sekronize etme bitsede sihirli doldurmanın eşitlenmediğini faredeceksiniz. sadece ilk defa maxthon açtığınız bilgisayarda deneyin. yaptığımda tam olarak şu. kendi bilgisayarımda tüm stelerin giriş şifrelerini maxthona eşitliyorum daha sonra başka birligsayarda defalarca farklı hesaplar açarak denememe rağmen sıkkullanılanlar harici hiç bir eşitleme yapmadı. notlar bile eşitlenmiyor. sadece kendi bilgisayarından çıkış yapıp giriş yaptığında bilgiler bilgisayarda tutulduğu için eşitleme yapmış gibi gözüküyor. inşallah anlatabilmişimdir. geliştirmeye yardımcı olmak isterim. hata kaydı açabileceğim bir yer varsa tabiki.
 6. furkanavshar replied at 2014-6-27 12:18 Merhaba Ege (: Maxthon kendi motoruna, kendi çekirdeğine ve kendi tabanına sahip bir tarayıc ... kendi çekirdeğine sahip olması harika.. diğer tarayıcılardan elbette farkı olmalı.lakin biraz daah geliştirilmesini öneriyorum. misal: video indirme özelliği iyi çalışmıyor. videoları mp3 e çevirme özelliği yok. ve torrent indirme yi de arka planda desteklemesini isterdim. son olarak ise satfa çeviri özelliği iyi çalışmıyor. bazı siteleri çevirmiyor. ve sihirli dondurma sekronize edilmiyor. başka bilgisayarlarda şifrelerimi sekronize etmiyor.
 7. maxthon hesabıyla giriş yapıldıktan sonra diğer girdiğimiz tüm sitelerin giriş parolaları tek hesaba sekronize edilebilir mi? . başka yerde gittiğimizde ve maxthonu açtığımız da maxthon kimliğiyle birlikte giriş yaptıktan sonra daha önce kaydettiğimiz hesapların şifreleri güvnli şekilde tutulsun. yeniden şifre girmeyelim . tek hesapla diğer tüm hesap bilgilerine anında ulaşım istiyorum. maxthon a güveniyorum. bu konuda kararlı bir çalışma istiyorum. ayrıca şifreleri de hesabımdan kontrol edebileyim.