viva la maxthon

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About viva la maxthon

 • Rank
  Freshman

Recent Profile Visitors

2,391 profile views
 1. @MaxthonTurkiye isminde bir hesap var, @Maxthon tarafından takip edilmediği için kesin bir şey söylemem doğru olmaz ancak @furkanavshar'ın hesabıyla ilişkili olduğuna göre Maxthon Türkiye resmî hesabı olabilir diye düşünüyorum. Yine de gördüğüm kadarıyla fazla aktif bir hesap değil.
 2. Linux için Maxthon edinebilirsiniz. Pardus'ta çalışması lazım.
 3. Görmüş olduğunuz şey, şu an Youtube'un geliştirmekte olduğu yeni oynatıcısı. Endişelenmenize gerek yok. Daha fazla bilgiye bu adresten ulaşmanız mümkün: https://www.youtube.com/testtube İyi günler.
 4. Bildiğim kadarıyla Maxthon Tarayıcı'da oturum açmadan eşitleme yapamazsınız. Ayrıca tarayıcınızla birlikte gelen uygulamalar ve varsayılan ayarları kontrol edip, manuel olarak istediğiniz değerleri girerseniz bir adım atmış olursunuz. Onun dışında Maxthon'un gizlilik politikaları hakkında bir bilgim bulunmamakta. Fakat bilgisayarınızda bulunan herhangi bir belgeye ulaşmaya yeltenmeyeceklerini, buluta gönderdiğiniz öğeleri ise zararlı 3. taraflarla paylaşmayacaklarını düşünüyorum. Gezinme istatistikleriyle alakalı ayarlar'da - Kullanıcı Deneyimini Geliştirme Programına Katıl seçeneği bulunmakta. Bu seçenek varsayılan olarak işaretsiz halde gelir, daha fazla bilgiyi Maxthon'un resmi sitesinde bulabilirsiniz. İyi günler. Aynı konu burada da bulunmakta: http://forum.maxthon.com/index.php/topic/14876-maxthon-ve-gizlilik-privacy/