toastt

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

toastt's Achievements

Freshman

Freshman (1/10)

0

Reputation

  1. Osobiście chciałbym, aby w Maxthonie dodano kolejkę pobierania. Najlepiej taką, gdzie będzie można ustawić ile plików naraz ma się pobierać i najlepiej aby do tego można było jeszcze ustawić ogranicznik prędkości, żeby pobieranie nie "zamulało" łącza. Z mniej ważnych rzeczy bardzo chciałbym, aby Maxthon posiadał klikalne prawym przyciskiem menu na ikonie na pulpicie, coś jak w Chrome - na przykład aby klikając prawym przyciskiem na ikonę, można było bezpośrednio otworzyć okno prywatne.
  2. Dziękuję za pomoc i odpowiedź. Mam nadzieję, że po zainstalowaniu aktualizacji Maxthona i reinstalacji bibliotek C++, problem powinien zniknąć. Edycja: pomimo odinstalowania Maxthona 3 i zainstalowania Maxthona 4 beta, mój profil na forum nie zaaktualizował się, stąd nadal może wyświetlać się iż posiadam Maxthona 3.
  3. Witam, od jakiegoś czasu, prawie codziennie, miewam crash Maxthona o kodzie R6034. Z informacji pokazującej się odczytałem, że jest to crash spowodowany nieprawidłową próbą odczytania biblioteki C++. Najczęściej dzieje się tak, kiedy pracuję na jednej karcie i chcę coś otworzyć w nowej karcie, używając albo przeciągnięcia lub wciśnięcia "scrolla". Po dwóch lub trzech ponownych instalacjach Maxthona w ciągu około miesiąca, powoli Maxthon zaczyna mnie denerwować. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat tego błędu, najlepiej jak jemu zaradzić. Pracuję na Windowsie 8 Pro 64 bit, posiadam Java 8 update 31 64 bit, wraz z Maxthonem korzystam z małego programu Ad Fender, jest to ulepszony adblock. Proszę o możliwie jak najszybszą pomoc. Pozdrawiam