Avarest

Newcomers
  • Posts

    4
  • Joined

Avarest's Achievements

Freshman

Freshman (1/10)

0

Reputation

  1. what wrong with you, guys? help or go away… i use maxthon on windows from two years, and now i want to keep using it on mac, but mathon have realy problem to be good on mac os x, and i post about that to do maxthon better….
  2. https://www.youtube.com/html5 HTMLVideoElement - OK Media Source Extensions - OK H.264 - OK MSE & H.264 - OK WebM VP8 - MSE & WebM VP9 - You work on this? Now I have problem with black screen on youtube only on Maxthon (work on Safari). Maybe HTML5 fix it?
  3. Maxthon Polska na facebooju twierdzi, że nie ma polskiej wersji przeglądarki na mac os
  4. Witam, Mam problem z oglądaniem video z różnych serwisów podczas korzystania z Maxthona na Mac’u. Filmy odpalają się normalnie jeśli oglądam je bezpośrednio na youtube, ale na stronach gdzie są przerzucane już tak nie jest (np. tutaj http://www.serialowa.pl/89693/15-klipow-na-poniedzialek-shameless-zemsta-house-of-lies-zona-idealna/). Pierwsze video (z youtube) widzę jako czarny prostokąt, a pozostałe (inny serwis) w ogóle nie odpalają się (widzę białe tło strony). Czy można jakoś sobie z tym poradzić? Jakiś kodek / nakładka / aplikacja? Zmiana ustawień? Dodam jeszcze, że problem nie występuje na Safari. Korzystam z najnowszej wersji Maxthona dostępnej na APPstrone i najnowszej wersji systemu Mac OS X 10.10.