16547655

Newcomers
  • Posts

    2
  • Joined

 Content Type 

Profiles

Forums

Release Notes

Bug Tracker

Help page

Help page-CN

Release Note5

Rules and recruitment

Release Note6

Posts posted by 16547655

  1. Problem dotyczy strony chomikuj.pl i jest o tyle dziwny, że pobieranie praktycznie zawsze staje na 79%. Nie pomogła reinstalacja. Nie używam antywirusów, ale też nie pomógł dawno zasłużony format na laptopie, a problem występuje na dwóch komputerach. Czy problm może być wywołany obiążeniem serwerów chomikuj, kiedy po zmianie polityki prywatności, użytkownicy masowo pobieraja swoje pliki? :p Wszystkie pliki każdyą przeglądarką ściągają się teraz wolniej, najlepiej radzi sobie Maxthon 3 :D

    W sumie kamień spadł mi z serca, bo nie wyobrażam sobie życia bez Maxthona, a z poberaniem z chomikuj poradzę sobie ChomikBoxem i to samo polecam, jeśli ktoś trafi tu z takim samym problemem.

    W każdym razie dziękuję za szybką odpowiedź :)

  2. Od czasu aktualizacji przed dwoma dniami, mój menadżer pobierania w Maxthonie po pobraniu ok. 80% pliku zczyna zwalniac, az do 0kb. Nie mogę nic pobrać :@ Google Chrome nie ma tego problemu, ale ja nie chce rezygnować z maxthona, a używanie chrome tyko do pobierania tez nie jest mi na rękę. Ktoś ma pomysł o co może chodzić?