Reguły blokowania


Krump

Recommended Posts

Ma ktoś z was jakieś dobre i działające (aktualizowane) reguły blokowania do maxthona?

A kolejna sprawą jest, czy jest możliwosć jakoś dodawania za pomocą kliknięcia jak w MT3 konkretnych adresów serwerów z reklamami do reguł?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że najlepszym możliwym sposobem jest instalacja AdFendera. Ogólnie rzecz biorąc przeglądarka Maxthon jest dla mnie alternatywą, która służy mi do różnych "eksperymentów", jednakże po zainstalowaniu w/w aplikacji reklamy na stronach znikają :) . Z regułami dałbym sobie spokój.

Link to comment
Share on other sites

A ja nie mam reklam na yt :) . Czy aby na pewno zaznaczyłeś wszystkie filtry? Przejdź do listy i upewnij się, że zaznaczyłeś wszystkie możliwe pozycje.

Co do drugiej sprawy - wygląda na mylny błąd pochodzący z forum. Ogólnie rzecz biorąc, zaproponowałbym Ci edycję ustawień useragenta, lecz skoro błędnie widzi sam OS, pozostanę jednak przy pierwszej wersji ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Do dobrze, ale ja nie chce instalować AdFendera bo musiałbym go instalować na każdym kompie, a pracuje na dużej ilości (każdym ma maxthon'a) i dlatego wybrałem MT'na ponieważ wystarczy ze się zaloguje na nim i mam wszystko co mi do pracy potrzebne. Gdyby nie ta synchronizacja, która jest świetnym rozwiązaniem i jest jedyna taką przeglądarką to bym siedział na FF'ie.

Wiec może autor tych reguł się wypowie :)

http://forum.maxthon.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2875&highlight=polish%2Brules

Bo problem z nimi jest taki ze nie były aktualizowane i jest problem z niektórymi stronami, chyba że mi powie jak te reguły edytować pod siebie.

Link to comment
Share on other sites

Krump replied at 2014-5-11 03:22 back.gif

Do dobrze, ale ja nie chce instalować AdFendera bo musiałbym go instalować na każdym kompie, a p ...

Po pierwsze-zaktualizuj Maxthona do wersji bieżącej http://forum.maxthon.com/thread-10479-1-1.html.

Po drugie-zainstaluj sobie to rozszerzenie http://forum.maxthon.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=10873&pid=56916&fromuid=765686.

Działa na podobnej zasadzie jak Adblock-nawet korzysta z tych samych filtrów.

Po trzecie-proponuję używać funkcji "Szukaj/Search" na forum!Tu znajdziesz podobny temat http://forum.maxthon.com/thread-8843-1-2.html i kolejne możliwosci blokowania reklam w Maxthonie

Link to comment
Share on other sites

No dobra poszukam i poczytam jeszcze, ale fajnie by było wykorzystać to co daje nam maxthon więc może jak mi konieckropka wyjaśni co i jak (priv) i pokaże źródła do rowijania w tym zakresie to mogę robić i aktualizować jego napisane już jakiś czas temu reguły, bo są naprawdę dobre.

Link to comment
Share on other sites

No ale co tu wyjasniac :)

Tworzenie regul blokowania jest calkiem proste o ile zna sie CSS. A sam CSS tez jest w miare prosty.. bazujac na tym: http://forum.maxthon.com/thread-2875-1-3.html oraz na http://www.w3.org/TR/css3-selectors/ mozna zdzialac cuda.. tylko trzeba czasu (i checi, ktorych akurat do tego mi brakuje ;p )

Jakby byly jakies konkretne pytania to zakladac nowy temat na forum, wtedy moge cos podpowiedziec, ale musi byc konkretne pytanie albo przyklad ;)

Link to comment
Share on other sites

magg ten NoAds jest beznadziejny robię jak napisane a i tak dupa nie mogę prawie żadnej reklamy z kliku zablokować co mnie najbardziej ucieszyło jak to zobaczyłem, klikam ALT+SHIFT+A i jak klikam na reklama to prawie zawsze mi przechodzi na jej odnośnik tylko, czasami mi wywala okienko aby dodać z adresem do reguł, masakra.

Link to comment
Share on other sites

Krump replied at 2014-5-13 13:16 back.gif

magg ten NoAds jest beznadziejny robię jak napisane a i tak dupa nie mogę prawie żadnej reklamy z ...

Z tego co pamiętam/wiem to skrót ALT-SHIFT-B w NoAds służył do blokowania reklam...

Druga sprawa-czy ustawiłeś w ogóle jakies filtry? Bez tego to faktycznie to rozszerzenie nie będzie działało prawidłowo.

Poza tym możesz spróbować tego skryptu https://greasyfork.org/scripts/181-adremover-beta do wtyczki Violentmonkey dostępnej tutaj

http://extension.maxthon.com/detail/index.php?view_id=1680&category_id=

8300

post-765686-14315119280684_thumb.jpg

post-765686-14315119281576_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.