Zmiana wielkości czcionki zakładek


Recommended Posts

Witam. Czy istnieje możliwość zmiany wielkości czcionki zakładek? Jest to mój pierwszy kontakt z tą przeglądarką i przyznam szczerze, że pierwsze co rzuciło mi się w oczy to bardzo duża czcionka zakładek i nie tylko. W porównaniu do firefoxa czy opery 12.16 czcionka w maxthonie jest zbyt duża.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem z którą wersją Maxthona masz problem, ale spróbuj tej-najbardziej aktualnej http://forum.maxthon.com/thread-9382-1-1.html.

Któras z dwóch ostatnich wersji podobno miała problem z interfejsem, który niektórym użytkownikom wyswietlał się w wersji "powiększonej" :p.

Także spróbuj Maxthona z mojego linka-powinno być dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Wersja z którą miałem problem to dokładnie Maxthon 4.3.2.100. Pobrałem wersję z twojego linku, ale niestety czcionka jest taka sama. Doszedłem do wniosku, że tak już chyba po prostu musi to wyglądać. Właściwie to czcionka nie jest może przesadnie większa, ale długoletnie przyzwyczajanie do Opery robi swoje. W każdym razie mam nadzieje że się przyzwyczaję. Dla porównania:

Maxthon:

maxthon.jpg

Opera:

opera.jpg

Link to comment
Share on other sites

Owszem, w maxthonie jest większy odstep pomiedzy elementami - dzieki temu latwiej w nie kliknac i trudniej sie pomylic. Jak patrze na ten Twoj fragment z Opery to az czuje sie przytloczony takim scisnieciem. Jesli chodzi o Maxthona, to > jest jakas skorka ktora to zmienia i odleglosci sa mniejsze... bo jest to mozliwe tylko na poziomie skorki, ktora musi byc tak wlasnie zaprojektowana

Czy jest jakas ktora to robi, nie wiem, nie sprawdzalem nigdy tego pod tym katem. Ale szczerze mowiac mozliwe ze nie ma, bo... jakos nie wyobrazam sobie zeby designer skorek chcial tak scisnac elementy - bo jest to raczej niezgodne z panujacymi zasadami tworzenia dobrych i eleganckich interfejsow ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.