tryb latwego czytania


WARMIAK38

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

konieckropka replied at 2014-11-16 22:06 back.gif

Potwierdzam, nie dziala na wiekszosci stron pod biznes.interia.pl

jakiś czas temu pisałem że nie działa tryb łatwego czytania na interia.pl w dziale biznes potwierdziłeś ten fakt prosiłem rzebyś zgłosił ten błąd do twórcuw mx wczoraj wyszła nowa wersja mx ale tłcz w dalszym ciągu nie działa

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, proszę żebyś pisał do mnie po polsku, to chyba nie jest aż tak trudne, poświęcić kilka sekund więcej, żeby napisać poprawnie z szacunkiem do drugiej osoby, prawda?

Po drugie, to że błąd jest, twórcy Maxthona wiedzą. To czy go naprawią, a jeśli tak to kiedy, pozostaje zupełnie inną kwestią. Poza tym strony na biznes.interia.pl są całkiem przyjemnie sformatowane, nie wiem po co używać tam trybu czytania:

10821

post-373292-14315122594277_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

konieckropka replied at 2014-12-13 19:41 back.gif

Po pierwsze, proszę żebyś pisał do mnie po polsku, to chyba nie jest aż tak trudne, poświęci ...

nie jest to wina z przeglądarką maxthon czy to jest poprawnie napisane czyż nie powinno być to nie jest wina przeglądarki maxthon zamiast wytykać błędy innym spójrz na swoje panie poligloto

post-15301247-14315122596146_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On Sat Dec 13 2014 22:18:05 GMT+0100 (Środkowoeuropejski czas, WARMIAK38 said:

konieckropka replied at 2014-12-13 19:41 back.gif

Po pierwsze, proszę żebyś pisał do mnie po polsku, to chyba nie jest aż tak trudne, poświęci ...

 

nie jest to wina z przeglądarką maxthon czy to jest poprawnie napisane czyż nie powinno być to nie jest wina przeglądarki maxthon zamiast wytykać błędy innym spójrz na swoje panie poligloto

post-15301247-14315122596146_thumb.png

wracam do tematu o którym pisałem w 2014 roku chodzi o tryb łatwego czytania a konkretnie że nie działa na interia.pl w dziale biznes ostatnio jak nie miałem co robić to pobrałem kilka wersji portable mx4 i te wcześniejsze mx3 (te wcześniejsze na których wówczas problem z trybem łatwego czytania jeszcze nie występował) i bardzo się zdziwiłem gdyż na tych starych wersjach tryb łatwego czytania też nie działa nie mogę sobie tego wyjaśnić w jakiś logiczny sposób dlaczego wtedy 2014r i wcześniej na starych przeglądarkach było ok a teraz nie jest (oczywiście magg,konieckropka,nie mam do was pretensji  wiem że wówczas działaliście w tym temacie) ale swoją drogą żeby przez dwa lata nie rozwiązać tego problemu 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, warmiak42 said:

wracam do tematu o którym pisałem w 2014 roku chodzi o tryb łatwego czytania a konkretnie że nie działa na interia.pl w dziale biznes ostatnio jak nie miałem co robić to pobrałem kilka wersji portable mx4 i te wcześniejsze mx3 (te wcześniejsze na których wówczas problem z trybem łatwego czytania jeszcze nie występował) i bardzo się zdziwiłem gdyż na tych starych wersjach tryb łatwego czytania też nie działa nie mogę sobie tego wyjaśnić w jakiś logiczny sposób dlaczego wtedy 2014r i wcześniej na starych przeglądarkach było ok a teraz nie jest (oczywiście magg,konieckropka,nie mam do was pretensji  wiem że wówczas działaliście w tym temacie) ale swoją drogą żeby przez dwa lata nie rozwiązać tego problemu 

No niestety... to "tylko" Maxthon. :(

Wspominałem wam wielokrotnie jak to wygląda - twórcy mają inną wizję i priorytety.

Niekoniecznie pokrywają się one z oczekiwaniami użytkowników.

Jedyne co mogę Tobie i innym polskim użytkownikom radzić to zgłaszać również wszelkie problemy na forum głównym/ międzynarodowym.

Takie spamienie może tylko pomóc.

Bo widzę, że moje zgłaszanie problemów na wewnętrznym forum nic nie dają - vide polska lokalizacja czy problemy z filmikami na kartach Nvidii.

Już raz taka "zmasowana akcja" polskich użytkowników przyniosła oczekiwany skutek - 2013 rok i problemy z AJAX - em na wielu polskich stronach http://old-forum.maxthon.com/thread-3833-1-1.html

Dopiero jak użytkownicy zaczęli wylewać żale na głównym forum, twórcy dostrzegli problem.

Dlatego uważam, że teraz należy postąpić podobnie.

 

 

Link to comment
Share on other sites