Odrywanie okienek wideo w najnowszej wersji Maxthona


Reches

Recommended Posts

Witam od dawna waham się z przejściem z Maxthona 3 na najnowszą wersję ponieważ bardzo podoba mi się funkcja odrywania okienek wideo, oraz tworzenia skrótów do wybranych stron czy aplikacji, a nie mam pewności czy najnowsza wersja nie jest tego pozbawiona. Mógłby mi ktoś rozwiać moje wątpliwości w tym temacie?

Link to comment
Share on other sites

Witam od dawna waham się z przejściem z Maxthona 3 na najnowszą wersję ponieważ bardzo podoba mi się funkcja odrywania okienek wideo, oraz tworzenia skrótów do wybranych stron czy aplikacji, a nie mam pewności czy najnowsza wersja nie jest tego pozbawiona. Mógłby mi ktoś rozwiać moje wątpliwości w tym temacie?

Czesć!

A więc tak...

"Odpinanie" wideo działa jak najbardziej ale musisz wiedzieć,że zrobisz tak tylko z filmikami bazującymi na Flash-u.

Nie bardzo rozumiem co masz na mysli przez tworzenie skrótów do stron i aplikacji?

Stronę możesz zapisać jako aplikację lub dodać jako zakładkę do Ulubionych.

Jeśli masz jeszcze jakies wątpliwosci-pytaj.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam

W tym "okienku" co się wyświetla jest napis pobierz i oderwij wideo a przez jakiś czas miałem tylko ikony pobierania, odrywania i dodatkowa była ikona "konia" z jakimś napisem. Służyło to do przyspieszania wideo i moje pytanko czy to była opcja w jakiejś wersji przeglądarki czy może jakiś dodatek bo niespodziewanie się pojawiło tak samo zniknęło?

Link to comment
Share on other sites

glabi99 replied at 2014-4-5 04:44 back.gif

Witam

W tym "okienku" co się wyświetla jest napis pobierz i oderwij wideo a przez jakiś czas mia ...

Opcja ta została usunięta z Maxthona na skutek problemów, nazwijmy to "prawnych", w Chinach.

Po całym tym zamieszaniu twórcy Maxthona postanowili wycofać się z pomysłu wdrażania tej funkcji do przeglądarki.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.