przeglądarka po powrocie z trybu uśpienia komputera jest zminimalizowana


bos_kg

Recommended Posts

Witam, chciałbym prosić o pomoc jest naprawdę irytująco mianowicie mają najbardziej nowzą z oficjalnej strony Maxthon, i już dwa dni problem chwilowo zatrzymane wczoraj i dziś, ten sam i zasnąć w ciągu dnia Cesto nie wyłączaj komputera, i zawsze w tle jest uruchomiona przeglądarkę i otworzyć okno zawsze jako upadku komputera śpi, gdy ponowne wzbudzenie jest przeglądarka jest zminimalizowane lub nawet zainstalować ponownie zamkłem klikłem okno instalatora by zainstalować nowy swoje pliki, ale poważnie nie pomogło to, co robię, bo to dlamnie uciąliwy problem

Dodam na obserwowany przynajmniej operę i nie jest tak Maxthon

Link to comment
Share on other sites

Czesć.

Proszę Cię popraw ten post...tak,żeby wyglądał na napisany po polsku-a nie jak z translatora.

To raz.

Druga sprawa-jakiej wersji Maxthona używasz?

Sprawdź opcję,które zaznaczyłem na moim screenie.

post-765686-14315117588305_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

bos_kg replied at 2014-2-26 08:06 back.gif

Używam wersji v4.3.0.100 a w opcjach mam ustawione tak

Probowałes instalacji na "czysto"?

Odinstaluj Maxthona,usuń wszystkie dane przeglądarki i spróbuj jeszcze raz zainstalować.

Link to comment
Share on other sites

bos_kg replied at 2014-2-26 09:34 back.gif

przepraszam za pisownie

Żeby była jasnosć-czy dobrze rozumiem Twój problem.

Usypiasz komputer gdy Maxthon jest uruchomiony i po wybudzeniu przeglądarka jest zminimalizowana,tak?

Tak wygląda Twój problem?

Robię tak samo jak Ty i nigdy nie miałem z tym problemów...Tzn. po wybudzeniu Maxthon wygląda identycznie jak przed uspieniem.

Link to comment
Share on other sites

bos_kg replied at 2014-2-26 10:10 back.gif

nie rozumiem wszystko działa a przeglaa 4.3 nie

Edytuj swoje posty zamiast tworzyć nowe,ok?

Spróbuj pobrać wersję przenośną/Portable.Rozpakuj,nie loguj się na swoje konto Maxthona,nie zmieniaj żadnych ustawień i sprawdź jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

bos_kg replied at 2014-2-26 14:43 back.gif

pobrałem otworzyłem i uspiłem komputer wzbudzam i to samo po wzbudzeniu jest zminimalizowana cał ...

Logowałes się do swojego konta Maxthon Passport?

Zostawiłes domyslne ustawienia?

Link to comment
Share on other sites

bos_kg replied at 2014-2-26 15:27 back.gif

pod tym adresem pokazuje czas jak klikam na klawiaturze komputer usypia widać ciemny monitor uspio ...

Jakiego Windowsa używasz?

Bo na filmiku wygląda jak Win7 ale na forum jest pokazane,że używasz XP...

Link to comment
Share on other sites

bos_kg replied at 2014-2-26 15:59 back.gif

uzywam windows 7 a to muszę na forum zmienić

To w takim razie kolejne pytanie-czy wszystkie te posty,które tutaj zamieściłes-pisałes za pomocą Maxthona czy innych przeglądarek?

Nic na forum nie zmienisz! To przez zmianę opisu User Agenta w przeglądarce-inaczej-opcję,która identyfikuje Twoją przeglądarkę na potrzeby stron internetowych.

Sprawdź mój screen-ustaw tak samo a Maxthon i Twój system będzie wyswietlany prawidłowo.

post-765686-14315117594615_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak mam pokazałem przed uspieniem komputera poczym wzbudziłem i było widać ze juz był widoczny pulpit a naprawde zrobiłem co mi poleciłes mi czyliuruchomiłem na opcjah zresetowanych domyslnych poczym od nowa instalowałem przeglądarkę 4.3 potem pobrałem portablele tylko odpaliłem nic nie zmieniałem i i tak mam sprawdzałem opera czy chrome ale ta naj lepsza naj mniej zuzywa zasoby komputea w dzień gdzie duzo ludzi siedzi

Link to comment
Share on other sites

bos_kg replied at 2014-2-26 16:15 back.gif

tak przez maxthon i był ustawiony jako firefox

Tak zapytam-w jakim celu miałes ustawioną przeglądarkę jako Firefoxa?!

Po za tym-moja ostatnia próba pomocy na dziś...

Jesli masz przypiętego Maxthona do paska zadań spróbuj go odpiąć!

post-765686-14315117595574_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ok odepna od paska a ustawiłem agenta bo wyswietlał się choć by na stronie t- mobile ze jest nie kompatybina przeglądarka przełączyłewm i było ok jest tak samo sprawdziłem czy przypięty czy nie zawszesię zminimalizuje naj wyzej przyzwyczaje się do tego błędu

Link to comment
Share on other sites

bos_kg replied at 2014-2-26 16:29 back.gif

tak miałem na wersji 3 potem dla pewnosci ustawiłem na 4

Znaj me dobre serce dzisiejszego dnia/nocy :L

Zamiast bawić się w zmianę UA lepiej korzystać ze zmiany silnika wyświetlania stron.

Instrukcja-na screenie.

Pozdrawiam i idę spać.

post-765686-14315117596505_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.