problem z gazeta.pl


Recommended Posts

Od ok.2 dni są problemy ze stroną gazeta.pl,strona jest załadowana a mimo to (nie wiem jak to nazwać)- kółko ładowania cały czas się obraca tak jakby strona nie była załadowana,i tak w nieskończoność,wchodzę na jakikolwiek odnośnik i albo nie mogę wrócić do strony głównej bo strona bez końca się ładuje,a co za tym idzie ikonka cofania jest nie aktywna,albo jeśli już odnośnik się załaduje   i chcę wrócić do głównej strony klikam na strzałkę cofania to zawsze jestem przenoszony na jakąś stronę na którą wcześniej wchodziłem ,a powinienem być przeniesiony na gazeta.pl,sprawdzałem na slimjet,firefox,opera,tam ten problem nie występuje.                                                                                      PROBLEM TEN W DALSZYM CIĄGU WYSTĘPUJE UNIEMOŻLIWIAJĄC  KORZYSTANIE Z TEJ STRONY ZRÓBCIE Z TYM W KOŃCU PORZĄDEK.                                                          https://1drv.ms/v/s!Aon2BtF231Ubguh5t-fln8N1vnIyVQ                   

Link to comment
Share on other sites

On 17.07.2017 at 2:30 PM, john doe said:

Od ok.2 dni są problemy ze stroną gazeta.pl,strona jest załadowana a mimo to (nie wiem jak to nazwać)- kółko ładowania cały czas się obraca tak jakby strona nie była załadowana,i tak w nieskończoność,wchodzę na jakikolwiek odnośnik i albo nie mogę wrócić do strony głównej bo strona bez końca się ładuje,a co za tym idzie ikonka cofania jest nie aktywna,albo jeśli już odnośnik się załaduje   i chcę wrócić do głównej strony klikam na strzałkę cofania to zawsze jestem przenoszony na jakąś stronę na którą wcześniej wchodziłem ,a powinienem być przeniesiony na gazeta.pl,sprawdzałem na slimjet,firefox,opera,tam ten problem nie występuje.

Ludzie mógłby ktoś napisać czy ten problem występuje też u was.

Link to comment
Share on other sites

Potrafię potwierdzić problem, ale tylko z linkami, takimi jak ten: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22107238,najwiekszy-prom-hybrydowy-swiata-wlasnie-powstaje-w-gdyni-prawdziwy.html#Prze
Nigdy nie kończy ładowania, więc przycisk powrotu nie działa. Musisz przewinąć w dół o 20 stron dla przycisku wstecz, aby reagować.

***Następnym razem, gdy odwiedziłem link, nie było już problemu.

gaze.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.