Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000


Quasimodo

Recommended Posts

36 minutes ago, Quasimodo_1 said:

Po dłuższej przerwie wróciłem do Maxthon i mam problem z logowaniem. Jako gość nie ma problemu, inne opcje nie da rady, jakkolwiek bym wpisywał. Tylko nr telefonu, a ja chce na e-mail. Proszę o pomoc.

Kliknij w to miejsce wpisz adres etc.

Szkic (1).png

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, jest okey! Jeśli byłbyś tak miły i podpowiedział odnośnie zoom. Stosuję Autozoom, ale z tą wersją nie ma opcji, by zaznaczyć -auto- i na każdej stronie powiększałby do określonej wartości. Na każdej stronie indywidualnie ustawiać.., udręka. Może jakiś inny, bo ten w Maxthon nie odpowiadają mi te wartości np. 125% za mało, a 150% za dużo :Smiling_Face_Emoji_with_Blushed_Cheeks_42x42:. Może jeszcze jedno pytanie, raczj do twórców przeglądarki: Czy  jest jakiś nadzieja, że będzie w niej uBlock?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Quasimodo_1 said:

Dziękuję, jest okey! Jeśli byłbyś tak miły i podpowiedział odnośnie zoom. Stosuję Autozoom, ale z tą wersją nie ma opcji, by zaznaczyć -auto- i na każdej stronie powiększałby do określonej wartości. Na każdej stronie indywidualnie ustawiać.., udręka. Może jakiś inny, bo ten w Maxthon nie odpowiadają mi te wartości np. 125% za mało, a 150% za dużo :Smiling_Face_Emoji_with_Blushed_Cheeks_42x42:. Może jeszcze jedno pytanie, raczj do twórców przeglądarki: Czy  jest jakiś nadzieja, że będzie w niej uBlock?

Odnośnie auto zoom kliknij na ikonkę tego rozszerzenia które rezyduje na górnym pasku po prawej stronie ,przewiń to rozszerzenie w dół jest tam opcja którą trzeba zaznaczyć app.auto oczywiście ustawiamy suwakiem interesującą nas szerokość strony zatwierdzamy nasz wybór app.save ,ja mam ustawioną szerokość na 100% i wszystko jest ok,jeśli chodzi o ublock-a wątpię,adblock plus ci nie pasuje,masz z nim jakieś problemy?

Link to comment
Share on other sites

Kolejny raz dziękuję. Zoom w Windows mam ustawiłem na 130% i po prostu nie było widać tej opcji. :Flushed_Face_Emoji_42x42:.  Adblock w miarę, tylko nie wszystko tak blokuje jak ublock. Można prosić o linki co warto wrzucić, tu trzeba szukać w ublock jest wszystko prostsze. https://www.certyficate.it/polski-filtr-adblock/? Mam: Anti-Adblock Killer | ReekEasyList POL: polskie filtry do Adblocka Adblock & uBlock polish cookies filters facebook annoyances blocker.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, john doe said:

jeśli chodzi o ublock-a wątpię,adblock plus ci nie pasuje,masz z nim jakieś problemy?

Nic jeszcze nie jest przesądzone. Na anglojęzycznym forum jest jeszcze aktywna ankieta za tym, aby zmienić adblokera na ublock.

Każdy może oddać swój głos poparcia. Trzeba tylko kliknąć w pole jak na zrzucie:

ankieta.png

Do zatwierdzenia wniosku potrzebne było dwadzieścia głosów. Jednak, czym więcej tym lepiej. W obecnej chwili deweloper Mx ma jeszcze umowę z AdBlock Plus ale będzie sprawdzał techniczną możliwość używania ublocka. Miejmy nadzieję że będzie to możliwe :)

Link to comment
Share on other sites

On 24.04.2017 at 1:06 PM, Galileusz said:

Nic jeszcze nie jest przesądzone. Na anglojęzycznym forum jest jeszcze aktywna ankieta za tym, aby zmienić adblokera na ublock.

Każdy może oddać swój głos poparcia. Trzeba tylko kliknąć w pole jak na zrzucie:

ankieta.png

Do zatwierdzenia wniosku potrzebne było dwadzieścia głosów. Jednak, czym więcej tym lepiej. W obecnej chwili deweloper Mx ma jeszcze umowę z AdBlock Plus ale będzie sprawdzał techniczną możliwość używania ublocka. Miejmy nadzieję że będzie to możliwe :)

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.