Wersja mx5 beta 3 problemy flash tryb kinowy na youtube jak i problem tu na forum


bos_kg

Recommended Posts

Hej mam wersje beta zainstalowana jaka tu jest podana i po instalacji zauważyłem ze są problemy nie wiem czy to wina ze beta wersja czy u mnie komputera mianowicie pierwsze zauważyłem ze wejście na YouTube od razu otwiera w trybie kinowym muszę wytłaczać sam ten tryb 2 sprawa korzystam ze strony tv jak https://videostar.pl/i nie odtwarza mi żadnego programu tak jak by padł flash w przeglądarce a teraz musiałem użyć innej przeglądarki gdyż wersja ta beta nie otwiera okienka do pisania posta na forum 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bos_kg said:

Hej mam wersje beta zainstalowana jaka tu jest podana i po instalacji zauważyłem ze są problemy nie wiem czy to wina ze beta wersja czy u mnie komputera mianowicie pierwsze zauważyłem ze wejście na YouTube od razu otwiera w trybie kinowym muszę wytłaczać sam ten tryb 2 sprawa korzystam ze strony tv jak videostar.pl i nie odtwarza mi żadnego programu tak jak by padł flash w przeglądarce a teraz musiałem użyć innej przeglądarki gdyż wersja ta beta nie otwiera okienka do pisania posta na forum 

Jeśli chodzi o you tube oraz okienko do pisania nie zaobserwowałem problemu o którym piszesz,natomiast z linkiem który podałeś faktycznie jest problem,nawet po ręcznym wstukaniu adresu ps.na lisku ten problem też występuje.

Zrzut ekranu20170316151439.png

Link to comment
Share on other sites

Edytowałem wstawiłem adres podanej strony mi maxthon nie odtwarza wideo i nawet kiedy chce coś pisać na forum muszę z innej przeglądarki otwiera okienko lecz bez opcji wpisywania tekstu za dnia powinienem dodać screen pokazujący co i jak mam nie tak  znowu korzystam piszę z chroma dodaje pierw wideo pokazujące jak nie wczytuje mi stronki videotar https://drive.google.com/file/d/0Bw4ufL893E9VaVdQZmNHSnpmNGs/view

i 2 screeny pierwszy ze po kliknięci w edytuj nie otwiera możliwość pisania i drugi kiedy chce od nowa post napisać 

 

edycja.jpg

nowy.JPG

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, bos_kg said:

Wychodzi ze jak payware poprzedniej wersji nie mogłem instalować nowej wersji zapisywała się ale z błędami i teraz pracuje nawet ok ale brak mi jak u ciebie john doe w oknie przeglądarki pasek stanu i na nim obciążenia  cpu itp

Menu widok zaznaczasz dolny pasek stanu i z rozwijanej listy zaznaczasz main.cpu tools.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wybierałem opcje ale widzę tej opcji nie zaznaczyłem a uruchamiam po nocy komputer przeglądarkę i i na pasku z lubionymi stronami wodzę znikają ikonki danej strony i muszę wybrać opcje Ukryj ikony paska skrótów i ponownie wypaczyć i ikonki są a tak po za drobnymi problemami chwale maxthon  A nie wiem dlaczego samoistnie mx5 zamknęło ale nie istotne i po uruchomieniu i po uruchomieniu po za ikonkami stron które znikają wyłącza się pasek dolny lekko uciążliwe stale to uruchamiać 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bos_kg said:

Dziękuje wybierałem opcje ale widzę tej opcji nie zaznaczyłem a uruchamiam po nocy komputer przeglądarkę i i na pasku z lubionymi stronami wodzę znikają ikonki danej strony i muszę wybrać opcje Ukryj ikony paska skrótów i ponownie wypaczyć i ikonki są a tak po za drobnymi problemami chwale maxthon  A nie wiem dlaczego samoistnie mx5 zamknęło ale nie istotne i po uruchomieniu i po uruchomieniu po za ikonkami stron które znikają wyłącza się pasek dolny lekko uciążliwe stale to uruchamiać 

Nic nie poradzisz trzeba czekać aż problemy o których piszesz zostaną naprawione.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.