Problem z haslem


Recommended Posts

Witam
Zwracam sie z prosba 
problem lezy po stronie Magiczne wypelnienie - chce dokonac podgladu hasla danej strony i nie wchodzi moje dotychcasowe haslo a nic nie zmienialem w MX 
Kolejny problem to ze stracilem swoj nr telefonu dla ktorego jest przypisana MX i nr jest juz nie do odsyskania -
jak wiec teraz zmienic na nr obecny skoro nie mam dostepu do starego nr  
Nawet przestal dzilac moj e-mail z ktorego korzystam dla MX
Pozdrawiam 

bandicam 2017-01-07 18-27-33-683.mp4

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, PrzeMoo Bednarski said:

Witam
Zwracam sie z prosba 
problem lezy po stronie Magiczne wypelnienie - chce dokonac podgladu hasla danej strony i nie wchodzi moje dotychcasowe haslo a nic nie zmienialem w MX 
Kolejny problem to ze stracilem swoj nr telefonu dla ktorego jest przypisana MX i nr jest juz nie do odsyskania -
jak wiec teraz zmienic na nr obecny skoro nie mam dostepu do starego nr  
Nawet przestal dzilac moj e-mail z ktorego korzystam dla MX
Pozdrawiam 

bandicam 2017-01-07 18-27-33-683.mp4

Będziesz miał problem moderatorzy konieckropka i maag migrowali na inne przeglądarki,nie wiem czy na forum znajdzie się ktoś kumaty może galileusz,powodzenia

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PrzeMoo Bednarski said:

ehh - szkoda  
Dziekuje zapytam galileusza 
Pozdro

 

Myślałem trochę nad twoim problemem ,ja bym zrobił w ten sposób export zakładek do pliku html,potem zakładasz nowe konto w maxthon passport z nowym adresem i hasłem importujesz zakładki z pliku html ,jak rozumiem wszystkie hasła do stron facebook itd.masz też zapisane na papieże ,więc wchodzisz na te strony wklepujesz hasło potwierdzasz że chcesz żeby mx zapamiętał te hasła,to jedyna propozycja która przychodzi mi teraz na myśl.czyli jeszcze raz ,exportujesz zakładki odinstalowujesz mx zaznaczasz  że chcesz usunąć wszystkie ustawienia ,pobierasz i instalujesz mx rejestrujesz się na nowy adres mailowy i hasło importujesz zakładki ,wklepujesz hasła do stron(serwisów) 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, PrzeMoo Bednarski said:

Witam
Zwracam sie z prosba 
problem lezy po stronie Magiczne wypelnienie - chce dokonac podgladu hasla danej strony i nie wchodzi moje dotychcasowe haslo a nic nie zmienialem w MX 
Kolejny problem to ze stracilem swoj nr telefonu dla ktorego jest przypisana MX i nr jest juz nie do odsyskania -
jak wiec teraz zmienic na nr obecny skoro nie mam dostepu do starego nr  
Nawet przestal dzilac moj e-mail z ktorego korzystam dla MX
Pozdrawiam 

bandicam 2017-01-07 18-27-33-683.mp4

Jak widzę na załączonym filmiku, to jesteś zalogowany do swojego Maxthon Password. Więc zapamiętane hasło działa. Kliknij na avatar w lewym górnym rogu i zobacz co jest w trzecim rzędzie. U mnie jest email, ale jeśli Ty logowałeś się przez num. tel. to możesz mieć tam jego numer. Wejdź na tą stronę http://my.maxthon.com/recover.html i sprubój odzyskać hasło.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Galileusz said:

Jak widzę na załączonym filmiku, to jesteś zalogowany do swojego Maxthon Password. Więc zapamiętane hasło działa. Kliknij na avatar w lewym górnym rogu i zobacz co jest w trzecim rzędzie. U mnie jest email, ale jeśli Ty logowałeś się przez num. tel. to możesz mieć tam jego numer. Wejdź na tą stronę http://my.maxthon.com/recover.html i sprubój odzyskać hasło.

No tak ale kolega pisze że,  stracilem swoj nr telefonu dla ktorego jest przypisana MX i nr jest juz nie do odsyskania ,więc jeśli nawet wyśle kod weryfikacyjny na numer telefonu którego już nie posiada to i tak mu to nic nie da ,jeśli się nie mylę .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, john doe said:

No tak ale kolega pisze że,  stracilem swoj nr telefonu dla ktorego jest przypisana MX i nr jest juz nie do odsyskania ,więc jeśli nawet wyśle kod weryfikacyjny na numer telefonu którego już nie posiada to i tak mu to nic nie da ,jeśli się nie mylę .

To może spróbować na powyższej stronie odzyskać hasło za pomocą emaila. W innym wypadku trzeba wyjaśnić sprawę z support'em.

Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, john doe said:

No tak ale kolega pisze że,  stracilem swoj nr telefonu dla ktorego jest przypisana MX i nr jest juz nie do odsyskania ,więc jeśli nawet wyśle kod weryfikacyjny na numer telefonu którego już nie posiada to i tak mu to nic nie da ,jeśli się nie mylę .

Dokladnie tak właśnie wygląda 
Mozna zapomniec o nr telefonu - tylko pozostaje przez e-maila , ale wgl nie chce zadzialac przez e-mail  jest blad serwisu :(

A kolejna sprawa to taka , ze te hasla wklepane w MX nie  zapisalem nigdzie wiecej - tylko MX 
Tak juz jade od poczatku chyba 2lata zaufalem na maxa przegladarce MX i wszytsko do dzis super - ale po stracie nr telefonu nie mozna sie zalogowac na nowym Laptopie i wgl a zalezy mi bardzo na tym 

Tak czy inaczej Bardzo Dziekuje Wam Panowie za wszelaka Pomoc i poswiecenie mojemu problemowi 

Moze jest jakies inne wyjscie aby udalo sie zalogowac zmieniajac nr telefonu na obecny hmmhmh :/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.