problem z wyszukiwarkami


john doe

Recommended Posts

mam problem z wyszukiwarkami bnig i google,powinno być tak wpisuję teks który pojawia się w okienku,stawiam nacisk na słowo powinno bo w mx5 nie jest ,po prostu podczas  próby wpisywania tekstu nic się nie dzieje,jak chcę wpisać jakikolwiek tekst najpierw muszę kliknąć w okienko wyszukiwania,sprawdzałem w mx4,opera firefox,tam wyszukiwanie działa bez zarzutu 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, john doe said:

mam problem z wyszukiwarkami bnig i google,powinno być tak wpisuję teks który pojawia się w okienku,stawiam nacisk na słowo powinno bo w mx5 nie jest ,po prostu podczas  próby wpisywania tekstu nic się nie dzieje,jak chcę wpisać jakikolwiek tekst najpierw muszę kliknąć w okienko wyszukiwania,sprawdzałem w mx4,opera firefox,tam wyszukiwanie działa bez zarzutu 

 

mx.gif

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, magg said:

 

mx.gif

widzę że u ciebie nie ma żadnych problemów z wyszukiwarkami,u mnie też ich nie ma ale pod jednym warunkiem że w ustawieniach zaznaczysz opcje otwieranie nowej karty otwórz na nowej karcie,jeśli nie zaznaczysz tej opcji to wystąpią u ciebie takie same problemy na które ja się skarżę ,sprawdź to proszę,

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, john doe said:

widzę że u ciebie nie ma żadnych problemów z wyszukiwarkami,u mnie też ich nie ma ale pod jednym warunkiem że w ustawieniach zaznaczysz opcje otwieranie nowej karty otwórz na nowej karcie,jeśli nie zaznaczysz tej opcji to wystąpią u ciebie takie same problemy na które ja się skarżę ,sprawdź to proszę,

Nadal nic takiego u mnie się nie dzieję...

Plus - zacznij stosować znaki interpunkcyjne w swoich postach, proszę!

mx.gif

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, john doe said:

odznacz opcje otwieraj strony z ulubionych na nowej karcie 

Ok, po wybraniu z tych pseudo Ulubionych mogę potwierdzić ten błąd.

"Twój" problem był zgłoszony na wewnętrznym forum przez jednego z testerów jakieś dwa miesiące temu.

Trzeba będzie "przypomnieć" po raz kolejny, że problem nadal nie został rozwiązany.:mad:

mx.gif

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, john doe said:

 

Notatka20161107173329.png

Notatka20161107173206.png

Ok, mój błąd - powinienem napisać '' Stosuj WSZYSTKIE znaki interpunkcyjne, włącznie z kropkami. Rozpoczynaj zdanie wielką literą''. Wspominałem o tym wielokrotnie - szanujcie mnie oraz innych użytkowników, pisząc poprawnie w języku polskim!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, magg said:

Ok, mój błąd - powinienem napisać '' Stosuj WSZYSTKIE znaki interpunkcyjne, włącznie z kropkami. Rozpoczynaj zdanie wielką literą''. Wspominałem o tym wielokrotnie - szanujcie mnie oraz innych użytkowników, pisząc poprawnie w języku polskim!

Przyznaję rację. Czasem ktoś coś napisze, że ciężko się to czyta bez interpunkcji. Bez kropek i cudzysłowów tekst się zlewa po całości w jeden bełkot. Przecinki można przeboleć :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.