Menedżer zadań pokazuje więcej stron niż zakładki w MX5 dlaczego


bos_kg

Recommended Posts

Witam proszę powiedzcie używam najnowszej po aktualizacji MX5 i mam 6 otwartych stron zakładek a w menedżer zadań pokazuje około 13 tak jak by zakładek otwartych dlaczego nie powinno być otwieram jedną stronę proces pokazuje 1 otwieram 4 i proces podaje 4 a nie więcej jak screeny przedstawiają z menedżer zadań i wycinek przeglądarki

zakł.png

Bez .jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bos_kg said:

Witam proszę powiedzcie używam najnowszej po aktualizacji MX5 i mam 6 otwartych stron zakładek a w menedżer zadań pokazuje około 13 tak jak by zakładek otwartych dlaczego nie powinno być otwieram jedną stronę proces pokazuje 1 otwieram 4 i proces podaje 4 a nie więcej jak screeny przedstawiają z menedżer zadań i wycinek przeglądarki

Przeglądarki teraz tak maja. Otwórz inną przeglądarkę i jest tosamo. Np. Opera na start ma 5 procesów bez otwierania jekiejkolwiek strony. Bierze się to stąd że każdy plugin jest w osobnym procesie. Jak dołaczysz otwrte strony to się tego zbiera :)

Choć jest "rodzynek" - K-Meleon (ma jeden proces). Ale już dawno nie rozwijany.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bos_kg said:

Witam proszę powiedzcie używam najnowszej po aktualizacji MX5 i mam 6 otwartych stron zakładek a w menedżer zadań pokazuje około 13 tak jak by zakładek otwartych dlaczego nie powinno być otwieram jedną stronę proces pokazuje 1 otwieram 4 i proces podaje 4 a nie więcej jak screeny przedstawiają z menedżer zadań i wycinek przeglądarki

zakł.png

Bez .jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.