zawieszająca się karta


Recommended Posts

mx 4.4.8 portable , na onecie klikam w wybrany odnośnik(problem nie dotyczy każdego )chcę cofnąć do głównej strony onet.pl,strzałka cofania jest aktywna ale nic się nie dzieje po kilkunastu sek strona-odnośnik samoistnie się odświeża(strzałka już nie jest aktywna)  i tak ok 2-razy potem wyskakuje komunikat o problemach z kartą i tak od 3-dni,usuwałem ciasteczka etc.rozsze off i nic,przedtem przez jakiś czas korzystałem z 4.9,tam występował podobny problem ze strzałką szeroko opisywany na forum ,nie wiem czy to ma jakiś związek http://wiadomosci.onet.pl/kraj/borys-budka-w-programie-tomasz-lis-jaroslaw-kaczynski-ma-syndrom-szukania-wroga/r0ygl9 ,oczywiście odświeżanie tej strony mam wył

Notatka20160607130534.png

Notatka20160607110116.png

Notatka20160605110555.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, john doe said:

mx 4.4.8 portable , na onecie klikam w wybrany odnośnik(problem nie dotyczy każdego )chcę cofnąć do głównej strony onet.pl,strzałka cofania jest aktywna ale nic się nie dzieje po kilkunastu sek strona-odnośnik samoistnie się odświeża(strzałka już nie jest aktywna)  i tak ok 2-razy potem wyskakuje komunikat o problemach z kartą i tak od 3-dni,usuwałem ciasteczka etc.rozsze off i nic,przedtem przez jakiś czas korzystałem z 4.9,tam występował podobny problem ze strzałką szeroko opisywany na forum ,nie wiem czy to ma jakiś związek http://wiadomosci.onet.pl/kraj/borys-budka-w-programie-tomasz-lis-jaroslaw-kaczynski-ma-syndrom-szukania-wroga/r0ygl9 ,oczywiście odświeżanie tej strony mam wył

 

 

 

Nie wiem ile razy jeszcze mam Tobie to samo powtarzać?! Nie wiem, czy robisz to specjalnie czy nie ale prosisz się o bana!

Wersja 4.4.8 nie jest już wspierana więc wszelkie zgłaszanie problemów związanych z tą wersją jest bezcelowe i jest tylko stratą czasu - Twojego oraz mojego.

Powtarzam to Tobie już któryś kolejny raz i robię to po raz ostatni dzisiaj... :mad:

Sprawdzałeś na Maxthonie portable (czystym), bez logowania się do Mx Passport, bez wtyczek, bez mieszania w ustawieniach itd (tą regułkę również powinieneś znać na pamięć - średnio w co drugim Twoim poście o to pytam, proszę)...?! Zapewne nie...:wacko:

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.