pytanie o menu kontekstowe


Recommended Posts

chciałbym się zapytać dlaczego menu kontekstowe nie jest w całości przetłumaczone na język polski ,nie żeby mi jakoś szczególnie to przeszkadzało z tego co pamiętam to konieckropka tym kiedyś się zajmował ,a tak na marginesie żyje on jeszcze ten nasz drugi moderator pytam bo dawno nic nie pisał na forum masz może magg jakieś info w tej kwestii *

 

*Morze - definicja - https://pl.wikipedia.org/wiki/Morze

Link to comment
Share on other sites

On 30.05.2016 at 7:28 PM, john doe said:

chciałbym się zapytać dlaczego menu kontekstowe nie jest w całości przetłumaczone na język polski ,nie żeby mi jakoś szczególnie to przeszkadzało z tego co pamiętam to konieckropka tym kiedyś się zajmował ,a tak na marginesie żyje on jeszcze ten nasz drugi moderator pytam bo dawno nic nie pisał na forum masz może magg jakieś info w tej kwestii *

 

*Morze - definicja - https://pl.wikipedia.org/wiki/Morze

Ostatnimi czasy Konieckropka zajęty był sprawami prywatnymi, więc z pewnością nie miał czasu na pracę nad polonizacją.

Postaram się z nim jakoś skontaktować i dowiedzieć, jak sprawy mają się obecnie.

Ewentualnie będę musiał zająć się tym samodzielnie :(...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

magg, tak serio - pytanie - czy jest sens? co z Mx5? 

Cały czas twierdziłeś, że Maxthon umiera... 

 

PS. Nie wiem skąd wiesz, że byłem zajęty. Miałeś rację :p
OK. Można coś pomyśleć z tymi spolszczeniami. Ciut więcej czasu niedługo, więc jeśli jest potrzeba, będę się mógł za to zabrać. Tylko trzeba będzie sprawdzić jak wygląda sytuacja na Crowdinie, czy nie zrobił się tam jakiś bajzel, przez "społeczność" chętną do pomocy i spolszczania.

Link to comment
Share on other sites

On 12.06.2016 at 0:11 AM, konieckropka said:

PS. Nie wiem skąd wiesz, że byłem zajęty. Miałeś rację :p

Przed szpiegiem zwanym Facebook - iem nic się nie ukryje:wink:.

Quote

OK. Można coś pomyśleć z tymi spolszczeniami. Ciut więcej czasu niedługo, więc jeśli jest potrzeba, będę się mógł za to zabrać. Tylko trzeba będzie sprawdzić jak wygląda sytuacja na Crowdinie, czy nie zrobił się tam jakiś bajzel, przez "społeczność" chętną do pomocy i spolszczania.

Jak sam widzisz, jakieś zainteresowanie spolszczeniem jest wśród użytkowników. Chętni na aktualną wersję na pewno by się znaleźli.

Z tego co wiem to cały ten Mx 5 za bardzo nie będzie się różnił (w budowie) od obecnego Mx 4.9 - także pliki lokalizacyjne powinny pasować do nowszej wersji przeglądarki.

Zresztą jutro powinniśmy poznać więcej konkretów.

 

Więc jeśli masz tylko czas i ochotę powrócić do prac nad spolszczeniem - byłoby super. Wielu polskich użytkowników Maxthona byłoby Tobie niezmiernie wdzięcznych.

W razie czego zawsze służę pomocą, chociaż wiem, że wolisz pracować sam :wink:.

Na Crowdinie sprawy nie wyglądają wcale tak tragicznie :D.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.