Problemy z filmikami na niektórych stronach. Alior bank nie działa jak trzeba.


lysyn

Recommended Posts

Mam problem z filmikami na stronach np. wp.pl (na srodku 3 kropki sie kręcą).

http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,dziejesienazywo-Ludwik-Dorn-o-nowym-szefie-policji-Jaroslawie-Szymczyku-podoba-mi-sie-jego-zyciorys,wid,18266802,wiadomosc.html

Logowanie do Alior banku nie działa jak trzeba (nieraz działa ale ostatnio bardzo rzadko). Tzn wpisuję login i dalej - i nic sie nie dzieje. W tym samym czasie na innych przegladarkach ok.

https://aliorbank.pl/hades/do/Login    wpisac 8 cyfr i dalej. U mnie po nacisnięciu dalej nic sie nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, lysyn said:

Mam problem z filmikami na stronach np. wp.pl (na srodku 3 kropki sie kręcą).

Logowanie do Alior banku nie działa jak trzeba (nieraz działa ale ostatnio bardzo rzadko). Tzn wpisuję login i dalej - i nic sie nie dzieje. W tym samym czasie na innych przegladarkach ok.

https://aliorbank.pl/hades/do/Login    wpisac 8 cyfr i dalej. U mnie po nacisnięciu dalej nic sie nie dzieje.

potwierdzam

Link to comment
Share on other sites

To samo na chrome i nawet edge działa ok. Mam Mx 4.4.8.2000.

Zainstalowałem, 4.9 Alior poszedł a filmiki nie. PS. Alior okresowo działa. Nie wiem czym jest to spowodowane. Ale powinno działać zawsze.

Adblocka wyłączyłem i to samo.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, lysyn said:

To samo na chrome i nawet edge działa ok. Mam Mx 4.4.8.2000.

Zainstalowałem, 4.9 Alior poszedł a filmiki nie. PS. Alior okresowo działa. Nie wiem czym jest to spowodowane. Ale powinno działać zawsze.

Adblocka wyłączyłem i to samo.

Logowanie do Alior Banku działa bezproblemowo - z włączonym jak i wyłączonym ABP.

Spróbuj zmienić User Agent - a na domyślny, jeśli z jakiegoś korzystasz.

W jakim trybie próbujesz logować się do Alior - Ultra czy Retro?

Dla przypomnienia - wersja 4.4.8 nie jest już wspierana (niestety) - także bezcelowe jest zgłaszanie jakichkolwiek błędów tam występujących...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, lysyn said:

Miałem to samo z Aliorem na 4.9 i testowałem na 4.4. Raz działa raz nie. Uzywam Ultra.

A User Agent co to jest? Używam jedynie Mx ze strony - nic nie dodaje z rozszezreń.

 

Patrz screen.

 

Korzystam z Aliora codziennie i nigdy nie wystąpiły żadne problemy z logowaniem ( nie licząc jakiś prac serwisowo - konserwacyjnych po stronie banku)

Spróbuj:

Pobierz wersję portable, rozpakuj gdziekolwiek, nie loguj się do swojego Mx Passport, nie zmieniaj żadnych ustawień, nie instaluj żadnych rozszerzeń - sprawdź ponownie logowanie na stronie banku.

Notatka20160413153255.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, lysyn said:

Teraz działa ok. Jak nie będzie działała napisze (po sprawdzeniu na innych przegladarkach).

PS. A co z filmikami?

Jak można łatwo sprawdzić przeglądając forum główne, Mx 4.9 ma często problemy z odtwarzaniem wszelakich wideo...:wacko:

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lysyn said:

Ale juz jest wersja RC. Mam nadzieje ze na finalnej filmiki bądą działay ok.

No i co z tego, że to (podobno) wersja Release Candidate?!

Szczerze wątpię, żeby kolejna wersja znacząco różniła się od tej dostępnej obecnie. Przecież to jest tylko Maxthon. :titter:

***EDIT*** Mała poprawka - jest jedna mała różnica pomiędzy wersją RC a pseudo finalną, która pewnie pojawi się jutro . Mianowicie dodano przycisk do Menadżera Pobierania, umożliwiający pobranie Maxthona w wersji 4.4.8.2000 :D. ***

Ja ( i nie tylko) nadal czekam na naprawienie wielu błędów, które pojawiły się w pierwszych wersjach dostępnych dla testerów ( czyli mniej więcej rok temu).

Chcesz, żeby Twój problem został zauważony? Pisz na forum głównym. Jak wielokrotnie powtarzałem - " w kupie siła" . Im więcej osób będzie zgłaszało jakieś błędy ( na forum angielskojęzycznym ), istnieje prawdopodobieństwo, że problemy te da się w miarę szybko rozwiązać.

Z resztą niedługo jedyną formą zgłaszania błędów będzie tylko i wyłącznie forum główne (angielskojęzyczne) - możliwe, że dzięki temu wyłapywanie i naprawianie błędów będzie przebiegało sprawniej. Czego sobie i wam życzę.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.