Automatyczne przeładowanie stron


JohnnyWhite

Recommended Posts

Cześć,

od samego początku mam ten sam problem z przeglądarką (obecna wersje: 4.3.1.2000) - Maxthon co jakiś czas automatycznie odświeża mi wszystkie karty, jakie tylko mam otwarte. Co jakiś czas (ciężko powiedzieć jak często) każda zakładka jest automatycznie przeładowana. 

To trochę irytuje, jeśli na połowie z nich mam już w 100% zbuforowane filmy, a że Internet wolny, czekam kolejne 100 lat zanim wszystko się zbuforuje na nowo.

Szukałem w ustawieniach, czy nie mam zaznaczonej jakiejś opcji do tego, ale nic sensownego nie znalazłem.

Wiecie może o co chodzi i jak temu zaradzić?

J.W.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, JohnnyWhite said:

Cześć,

od samego początku mam ten sam problem z przeglądarką (obecna wersje: 4.3.1.2000) - Maxthon co jakiś czas automatycznie odświeża mi wszystkie karty, jakie tylko mam otwarte. Co jakiś czas (ciężko powiedzieć jak często) każda zakładka jest automatycznie przeładowana. 

To trochę irytuje, jeśli na połowie z nich mam już w 100% zbuforowane filmy, a że Internet wolny, czekam kolejne 100 lat zanim wszystko się zbuforuje na nowo.

Szukałem w ustawieniach, czy nie mam zaznaczonej jakiejś opcji do tego, ale nic sensownego nie znalazłem.

Wiecie może o co chodzi i jak temu zaradzić?

J.W.

Używasz bardzo starej wersji przeglądarki.

Błąd, który opisujesz występował właśnie w którejś z wcześniejszych wersji Maxthona.

Spowodowany był problemem z Adblockiem.

Zaktualizuj Maxthona do najnowszej wersji- problem powinien zostać rozwiązany.

Sprawdź również czy masz wyłączoną opcję Autoodświeżania Karty- klikasz p. przyciskiem myszy na kartę (patrz screen).

 

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.