YouTube klatkuje


bos_kg

Recommended Posts

Hej od wczoraj mam  kolejny problem z YouTube  swego czasu był problem ze dźwięk rwało w naszym maxthon  a od wczoraj kratkuje obraz dodam ze przeglądarka ma naj nowszą aktualizacje poniżej zrzut z parametrami komputera w systemie filmy ok pracują

post-182325-0-13026600-1439627354_thumb.

Link to comment
Share on other sites

Hej od wczoraj mam  kolejny problem z YouTube  swego czasu był problem ze dźwięk rwało w naszym maxthon  a od wczoraj kratkuje obraz dodam ze przeglądarka ma naj nowszą aktualizacje poniżej zrzut z parametrami komputera w systemie filmy ok pracują

Zadam Ci to pytanie jeszcze raz- "po co aktualizowałeś do Windowsa 10 skoro nie ma jeszcze( i czy w ogóle będą) dedykowanych sterowników do Twojego komputera dla tego systemu?!".

Podejrzewam, że (pełne) wsparcie Twojego lapka zakończyło się max. na Windows Vista, no może jeszcze 7 jako takie wsparcie miała.

Wszystkie sterowniki masz zainstalowane/ zaktualizowane? W szczególności te od grafiki...jeśli używasz zintegrowanej Intel-a to bankowo ostatnie w pełni działające sterowniki były przeznaczone dla Win 7.

Jak zachowują się inne przeglądarki?

W jakim trybie uruchamiasz Youtube- Retro czy Ultra?

Wyłącz wszystkie rozszerzenia i sprawdź ponownie.

Sprawdź czy Youtube korzysta z Flasha czy HTML-a 5.

W jakiej rozdzielczości odtwarzasz filmiki?

Podaj jakieś konkretne linki do tych problematycznych filmów.

Link to comment
Share on other sites

linki do problemu co bym nie włączył z tej play listy mam YouTube w Retro gdyż w Ultra tnie dźwięk  raczej z Flasha korzysta w ustawieniach Flasha jest zapamiętane YouTube a nie mam w maxthon ie ustawień przy YouTubie i tylko odtwarza  rozdzielczości 24pa to samsung rv510 wcześniej był win 7 tak zaktualizowałem do 10 ponieważ powoli wycofują aktualizacje itp win 7a jak wycofają całkiem co wtedy na wydanie 500 zł mnie nie stać a skorzystałem z powodu ze darmowy będzie po aktualizacji na zawsze gdyż ostatni to system Windows podobno A fakt jak padnie Windows zainstaluje od nowa to puki co sterowników nie ma do win 7 są a 10 brak 

Link to comment
Share on other sites

linki do problemu co bym nie włączył z tej play listy mam YouTube w Retro gdyż w Ultra tnie dźwięk  raczej z Flasha korzysta w ustawieniach Flasha jest zapamiętane YouTube a nie mam w maxthon ie ustawień przy YouTubie i tylko odtwarza  rozdzielczości 24pa to samsung rv510 wcześniej był win 7 tak zaktualizowałem do 10 ponieważ powoli wycofują aktualizacje itp win 7a jak wycofają całkiem co wtedy na wydanie 500 zł mnie nie stać a skorzystałem z powodu ze darmowy będzie po aktualizacji na zawsze gdyż ostatni to system Windows podobno A fakt jak padnie Windows zainstaluje od nowa to puki co sterowników nie ma do win 7 są a 10 brak 

Eh typowo "polaczkowe"- biorę, bo za darmo.

Oczywiście nie dało Tobie do myślenia, że producent zakończył wsparcie na Win7?

Nadal wierzysz, że wyda dedykowane stery pod Win 10 specjalnie dla Ciebie?

No to sobie poczekasz...  :p

Sterowniki, które masz obecnie zainstalowane w Win 10 bankowo nie wspierają WDDM 2.0/ 3.0. Co za tym idzie- brak jakiejkolwiek akceleracji sprzętowej.

Dla Twojej wiadomości- wsparcie Win 7 oficjalnie kończy się 14 stycznia 2020. Więc gdzie Ty widzisz wycofywanie aktualizacji?!

Zainstaluj ponownie Win 7 oraz wszystkie sterowniki i Youtube powinien działać.

 

I ostatnia, najważniejsza rzecz- po raz kolejny proszę o stosowanie jakichkolwiek zasad pisowni w języku polskim. W szczególności znaków interpunkcyjnych!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za info a nie biorę bo darmowe sporo czasu zwlekałem trafiałem na fb na newsy aż na próbę użyłem stad mam ten windows szybciej pracuje a chyba wrzucę do poprzednika sprawdziłem na opera wszystko ok jest z YouTube tylko maxthon ma problem

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za info a nie biorę bo darmowe sporo czasu zwlekałem trafiałem na fb na newsy aż na próbę użyłem stad mam ten windows szybciej pracuje a chyba wrzucę do poprzednika sprawdziłem na opera wszystko ok jest z YouTube tylko maxthon ma problem

Rany- standardowo i do znudzenia...

Pobierz wersję portable http://dl.maxthon.com/mx4/maxthon_portable_4.4.7.1000.7z , rozpakuj ją, nie zmieniaj żadnych ustawień, nie instaluj żadnych rozszerzeń, nie loguj się do Maxthon Passport!

Sprawdź ponownie youtube.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.