Gdzie są ulubione ?


bartxx

Recommended Posts

Witam Ludziki icon_smile.gif

Z Maxthona korzystam całe życie icon_smile2.gif . Niedawno padł mi komputer ale uratowałem dyski twarde. Teraz mam nowy sprzęt i instaluje wszystko od początku. Wcześniej pracowałem na Windows XP ale teraz niestety albo i stety ba Windows 7. Po instalacji Maxthona chciałbym wgrać wszystkie stare ustawienia oraz zakładki w nowych kartach a przede wszystkim chciałbym odzyskać „ULUBIONE” . Miałem tego cały pasek. Próbuję wyciągnąć różne pliki Maxthona ze starego dysku i przegrać na nowy dysk ale nic to nie daje. Nie importowałem wcześniej Ulubionych do pliku.
Mam nadzieję, że pomożecie mi wskazać gdzie mogą być zawarte te dane „ulubionych stron” i jak je dane zaciągnąć na nowego maxthona. 
Nie wiem też czy ma znaczenie fakt , że nie wiem jaką wcześniej miałem wersję Maxtona ( napewno Maxthon3). Czy każdy nowy wypust Maxthona tworzy inne katalogi…
Mam nadzieję, że precyzyjnie się wypowiedziałem.
Ja pomagam często ludziom i wiem, że dobro wraca icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Witam Ludziki icon_smile.gif

Z Maxthona korzystam całe życie icon_smile2.gif . Niedawno padł mi komputer ale uratowałem dyski twarde. Teraz mam nowy sprzęt i instaluje wszystko od początku. Wcześniej pracowałem na Windows XP ale teraz niestety albo i stety ba Windows 7. Po instalacji Maxthona chciałbym wgrać wszystkie stare ustawienia oraz zakładki w nowych kartach a przede wszystkim chciałbym odzyskać „ULUBIONE” . Miałem tego cały pasek. Próbuję wyciągnąć różne pliki Maxthona ze starego dysku i przegrać na nowy dysk ale nic to nie daje. Nie importowałem wcześniej Ulubionych do pliku.

Mam nadzieję, że pomożecie mi wskazać gdzie mogą być zawarte te dane „ulubionych stron” i jak je dane zaciągnąć na nowego maxthona. 

Nie wiem też czy ma znaczenie fakt , że nie wiem jaką wcześniej miałem wersję Maxtona ( napewno Maxthon3). Czy każdy nowy wypust Maxthona tworzy inne katalogi…

Mam nadzieję, że precyzyjnie się wypowiedziałem.

Ja pomagam często ludziom i wiem, że dobro wraca icon_smile.gif

Jeżeli masz Maxthon Passport po prostu zaloguj się i ulubione same się pobiorą.

Możesz spróbować także tutaj http://fav.maxthon.com/api/fav.

Na przyszłość używaj funkcji SZUKAJ/ SEARCH na forum http://forum.maxthon.com/index.php/topic/12653-odzysk-ulubionych/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Z plikiem Favorit.dat lepiej ostrożnie. Po to jest Maxthon Cloud, żeby Maxthon robił to automatycznie i samodzielnie i nie zmuszał użytkownika do kopiowania plików .dat

Oczywiście można sobie go skopiować i zrobić kopię zapasową na wszelki wypadek, szczególnie było to konieczne w Maxthon 3 i starszych, gdy Maxthon Cloud jeszcze nie było, a początkowo była trochę niedopracowana. 

Teraz problemów z synchronizacją Ulubionych już praktycznie nie ma.

 

Poza tym pamiętajmy ze Ulubione z PC synchronizują się także na komórki więc na Androidzie czy iPhonie od razu ma się do nich dostep - to jest zaleta chmury.

Jest to bardzo wygodne przynajmniej wg mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.