Video Oynatıcı

KdrGny

Recommended Posts

Merhabalar,

Uzun süredir maxthon kullanıyorum ve çok memnunum. Tek bir sorunum var uzun süreli bilgisayar başında çalışıyorum. bu sürede film izlemeyi seviyorum.  videoları izlerken ayrı pencerede oynatma özelliğini kullanıyorum. yalnız VKpass viframe vkPlayer gibi oynatıcılar da pencerede oynat seneçeği çıkmıyor. bunu nasıl yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim. 

Muhtemelen bu konuda sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Geliştiriciler Pencerede Oynat'ın üstünde çalışırsa veya VK.com oynatıcısını değiştirirse ve bu oynatıcı Pencerede Oynat özelliğinde sorun çıkarmaz ise sorununuz çözülecektir. Şimdilik tam ekran yapmayı deneyebilirsiniz.

İyi günler.

Merhaba, flash formatı dışındaki videolar (HTML5 gibi) pencerede oynatma özelliğini desteklememektedir.

Zira bahsettiğiniz videoları kendi etki alanı adı üzerinden (örn. vk.com, mail.ru) izlerseniz belki pencerede oynatabilirsiniz. Deneyin (:

Merhaba, flash formatı dışındaki videolar (HTML5 gibi) pencerede oynatma özelliğini desteklememektedir.

Zira bahsettiğiniz videoları kendi etki alanı adı üzerinden (örn. vk.com, mail.ru) izlerseniz belki pencerede oynatabilirsiniz. Deneyin (:

Flash içerikleri ayrı bir pencerede çalıştırabildiği gibi zaman zaman Youtube'un HTML5 Oynatıcısını da ayrı bir pencerede açabildiğine şahit oldum. Ancak şu anda açtığım video için böyle bir seçenek gözükmüyor. Keyfine göre sanırım. :wacko:

Düzeltme: O esnada Flash oynatıcı etkinmiş. Ben de anlam verememiştim HTML5 Oynatıcıyı ayrı pencerede oynatabilmesine.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.