eşitlemeler hakkında

27431800

Recommended Posts

Merhaba, maxthonu birkaç bilgisayarda maxthon pasaportumu açarak kullanıyorum. bir bilgisayarda geçmişte girdiğim siteleri online görüntüleyebiliyorum. geçmiş eşitleme ayarı açık durumda. acaba diğer bilgisayarda da bu ayar açık olur mu. yoksa bu ayarı manuel mi ayarlamalıyım her ikisinde de geçmişi online görebilmek için.

teşekkürler.

kardeş genel yetkililerden sana cevap gelene kadar fıtık olursun ben sana yardımcı olayım oturum açıp ve eşitleme durumun ototmatik olduğu sürece eşitleme yapar ya oturum açık bırakma vayada eşitlemeyi manuel sistemine al bir bilgisayarda yaptığın eşitlemeyi diyer bilgisayarlarda görüyorsun denenmiştir

yunusarpc replied at 2015-3-1 02:10 back.gif

kardeş genel yetkililerden sana cevap gelene kadar fıtık olursun ben sana yardımcı olayım otur ...

Furkan Avşara haksızlık ediyorsun.

Benim şimdiye kadar sorduğum sorulara en geç bir gün sonra cevap vermiştir.

Hiçte fıtık olmadım.

Teşekkürler Furkan Avşar

ben işsiz gücsüz değilim ben veteriner hekimim fırsat buldukça giriyorum buraya ama sana gıçıklık olsundiye derdi27 üç dört gündür iş çıkışı ve boşluk buldukça temalar üzerinde çalıştım ve dört temayı sorunsuz hatasız çalışır duruma getirerek hizmete sundum kalkıp bana teşekkür edeceğinize konuştuğunuz kelimeye bak ben yetkililerden dedim furkan veya şu bu diye söz etmedim hatayla karışılaşan biri icin cevap alabilmesi ve günler beklemesi sorun yaşayan için fıtık olma durumuna gelir

anlaman gıt değilse inşallah anlarsın :D