problem z trybem ultra


1363115831

Recommended Posts

witam mam problem z trybem ultra

pojawia sie on podczas wlaczania stron na ktorych gram lub ogladam telewizje lub wyswietlam filmiki ( weeb.tv, facebook itp.)

strona z ladujaca sie z gra nie chce sie zaladowac lub przelaczyc kanal w pasku zmiany kanalów puki nie przelacze z trybu ultra na retro i spowrotem...

nie moge dojsc sam czego to jest powodem dlatego prosze o pomoc

Link to comment
Share on other sites

1363115831 replied at 2015-2-22 12:55 back.gif

po wykonaniu wszystkich zalecanych czynnosci musze stwierdzic ze nie dziala i problem mam dalej ak ...

Nie mogę potwierdzić Twoich problemów.

Na pewno wykonałeś czystą instalację?

Masz zainstalowane jakieś rozszerzenia? Jeśli tak - spróbuj je wyłączyć.

Spróbuj wersji portable Maxthona - ściągnij ją, rozpakuj, nie loguj się do swojego MX Passport, nie zmieniaj żadnych ustawień, nie instaluj żadnych rozszerzeń - i sprawdź ponownie problematyczne dla Ciebie strony.

Link to comment
Share on other sites

1363115831 replied at 2015-2-22 15:55 back.gif

dzieki puki co ta wersja portable nie wzbudza zastrzezen tyle tylko ze chcialbym sciagnac jezyk pols ...

Wersji portable, jak rozumiem, używasz bez logowania się do swojego Maxthon Passport oraz bez żadnych rozszerzeń?

Jeśli tak to już wiesz gdzie szukać przyczyny Twoich problemów. Albo któraś wtyczka coś miesza lub któreś ustawienie w opcjach Maxthona. Musisz sprawdzić - rozszerzenia jedno po drugim (jeśli masz) oraz ustawienia, które możesz zresetować do wartości domyślnych.

Kolejna rzecz - czy próbowałeś w ogóle wykonać instalację na czysto - tzn. odinstalować MX, podczas tego procesu zaznaczyć opcję usunięcia danych użytkownika po czym na nowo zainstalować świeżo ściągniętą, najnowszą wersję?!

W międzyczasie łap język polski - patrz załącznik (rozpakuj, wrzuć do folderu Languages).

pl-pl.7z

Link to comment
Share on other sites