Problem ze sprawdzaniem pisowni na FB


30141988

Recommended Posts

Witam.

Mam taki problem: jak pisze komentarze na FB i poprawiam pisownię, to znika mi cała linijka, tak jest tylko przy komentarzach. Reinstalowałem już przeglądarkę z czyszczeniem wszystkich danych- nic to nie dało.

Macie może jakieś pomysły jak się tego problemu pozbyć? Bardzo mnie to irytuje.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Haha może to dziwne, ale już znalazłem rozwiązanie :D a problem męczył mnie już dosyć długo.

Otóż, jak napisałem post zobaczyłem, że wyświetliło nad moim postem, że korzystam z chrome itp. A u niektórych użytkowników wyświetla się Maxthon, wszedłem w opcje zaawansowane, później Dostosuj opis User Agent, wpisałem aktualna wersję programu i z ciekawości sprawdziłem jak na to zareagował FB, sprawdzanie pisowni nic nie kasuje :D

Dziękuję za inspirację, może to się komuś przyda. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Swoją drogą, czy Wam też sprawdzanie pisowni lubi się zamulić? Jeśli np. piszę poprawię używając ogonków to nie ma sprawy, ale kiedy już (z braku sił) zacznę pisać tuzin słów bez polskich znaków, a nie daj Boże, później do nich wrócę, aby je poprawić/usunąć to wszystko dzieje się z opóźnieniem. Masakra jakaś... Ten problem tkwi w każdej wersji i na dłuższą metę robi się denerwujący.

Wspomnę też, że gładkie przewijanie również nie działa, i nie ważne, czy używam takiej, czy siakiej wersji. Przeglądarka goła, bez dodatków, tak samo zainstalowana na czystym systemie. Eh. Myślałem, że po dodaniu AdBlocka to będzie idealna przeglądarka, a tak, znów muszę wracać do innych...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...