nowe kafelki/youtube


adamPOLAND

Recommended Posts

witam,po zainstalowaniu najnowszej wersji maxthon jest dużo bugów,chodzi o tzw karty szybkiego dostępu, przy uruchamianiu maxthon,kiedy je utworzyłem na pierwszej stronie to jest ok,działają,ale nie chcą się zapisać po daniu na dole koło FEATURED takiego plusika,gdzie można utowrzyć je nowe,niestety,po dodaniu one się nie zapisują ! w starej wersji było ok,ale teraz jest do kitu

co do youtube,widzę,że parę osób ma te same problemy co ja,czyli czarny ekran po którymś tak odtwarzaniu wideo,ale co za tym idzie,ja np też mam takie coś,ze ten czarny ekran nie pozostaje na swoim miejscu gdzie ma być,tylko,jak przewijam rolką w dól to on też leci i zasłania np dodanie komentarza itd,jedynym wyjściem dla mnie było,uninstall adobe flash player i na nowo install,ale to też na długo nie zadziałało,po krótszym czasie znowu się pjawił problem,moze jednak naprawcie to w następnej aktualizacji niz jest ta 4.4.3.1000

jeśli chodzi o import paska ulubionych,jest dużo problem,bo nie rozumiem,jednej rzeczy,dlaczego tworzy mi następne podfoldery czyli tzw (data) FROM HTLM i kiedy importuje czasem po instalacjimaxthona,którą wcześniej zrobiłem uninstall to tworzą sie nowe,zamiast zostać jedne,dałem na ustaw folder paska ulubionych,ale te nowe podfoldery to wkurzają,tworzą sie za każdym razem w tej wersji

jaki z tego morał,ze stara wersja czyli ta poprzednia nie miała bugów i działało wszystko ok,ale niestety niemam skąd pobrać starą poprzednią wersje

Link to comment
Share on other sites