Version V4.4.2.2000 de hızlı erişim

Toros37

Recommended Posts

Maxthon Cloud Browser V4.4.2.2000 versionda hızlı erişim ikonların şekli değişmiş.

Buna alışmamız zor olacak gibi. şahsen ben sevmedim.

İlk sayfadaki ikonların yerleri kalıp halinde 4 lü olarak değiştirilebiliyor.

Halbuki 2 ci sayfada ikon yerleri tek tek değiştirile biliniyor. Bence tek tek değiştirmek daha iyi.

İlk sayfada neden böyle yapıldı ki.?

Ayrıca ikonların ebadı eşit değil. neden istediğimiz ikonu büyük olarak görmeyelim?

Merhaba Toros37 (:

Kutucukları istediğiniz büyüklüğe ayarlayabilirsiniz. Ayırmak istediğiniz kutucuk grubuna sağ tıklayarak "Grubu çöz" demeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca yeni Hızlı Erişim sayfalarına arama motoru ve mozaikler ekleyebilir, arama motorunu kaldırabilir; zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.

İyi günlerde kullanın!

furkanavshar: Teşekkürler Bu özeliği bilmiyorum Yaptım oldu fakat bu defa ilk sayfada 6 kutucuk oldu. Diğer sayfalarda 12 tane kutucu.Malum ilk sayfa önemli bu rayı 12 kutucuğa çıkaramaz mıyız?

engintopcuoglu: Teşekkürler Nereye sağ tıklayıp özelliklere gireceğiz. Çünkü düzenle dedikten sonra özellikler kalmıyor.

Toros37 replied at 2014-9-20 09:42

furkanavshar merhaba

Maksat beyin cimlastiği olsun;

Merhaba Toros37 (:

Boş bir Hızlı Erişim sayfasında yeni kutucuk ekleme(+) simgesine tıkladıktan sonra Uygulamalar sekmesinden Mozaik(Grup) seçebilirsiniz. Daha sonra gruba eklemek istediğiniz kutucuklarınızı bu gruba ekleyebilirsiniz.

Malebolgia replied at 2014-9-20 13:24

Evet arkadaşlar yanlışlık bu yeni grubu ( ya da mozaik ) bozdum. Nasıl geri alabilirim ?

Merhaba Malebolgia, forumunuza hoş geldiniz (:

Toros37'ye gönderdiğim bir önceki yorumda nasıl yapabileceğinizin cevabını bulabilirsiniz. Bunun haricinde düzeni geri alma işlemi bulunmuyor. Kendiniz tekrardan zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Maxthon kullandığınız için teşekkür ederiz!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.