Last session senkronize? [Çözüldü]

Recommended Posts

Merhaba kartalgurhan, foruma hoş geldiniz (:

BouRock arkadaşımızın tavsiyesine ek olarak; bulut üzerinden eşitlenebilir olması için, mevcut oturumunuzdaki herhangi bir sekmeye sağ tıklayıp "Tüm sekmeleri Sık Kullanılanlara ekle" komutunu seçtikten sonra açılan pencereden "Hızlı Gruba ekle"yi seçerek zaman damgalı klasörlendirilmiş şekilde, tek tıklamayla bu oturumdaki bütün sekmelerin otomatik açıldığı bir seçeneğe de sahip olabilirsiniz.

Bu yöntem, sadece Son Oturumunuzu kaydetmenize olanak sağlamakla kalmaz; aynı zamanda kaydetmek istediğiniz bütün oturumlarınıza tek tıklamayla otomatik olarak açılabilir, tarih damgalı ve bulut üzerinden eşitlenebilir bir özellik kazandırır.

Maxthon kullandığınız için teşekkür ederiz!

• 1 month later...

uzun süre yurtdışındaydım şimdi tekrar bakabildim.

Öncelikle tüm yanıtlarınız için çok teşekkürler ama hâlâ sorunum çözülmüyor. Yani, bilgisayar çökse-ki ne zaman çökeceğini bilmem imkansız- BouRock'ın dediğini yapamamış olacağım ve son oturum uçuyor olacak!

furkanavshar'ın önerdiği yöntem için de bu durum geçerli.

Bir de, çok enteresan bir şekilde; email adresimi değiştirdim. Bu sefer users klasörü içinde doğal olarak yeni eposta adresim ile aynı bir klasör oluştu. sonra, import user data dedim ve önceki eposta klasörümü seçerek user data import ettim. Burada da Last Tabs bilgisi import edilmedi!

Bunu Maxthon bir çözse artık bu programa tam anlamıyla MÜKEMMEL diyebileceğim.

saygılarımla

kartalgurhan replied at 2014-10-15 13:03 back.gif

uzun süre yurtdışındaydım şimdi tekrar bakabildim.

Öncelikle tüm yanıtlarınız için çok ...

Merhaba kartalgurhan,

Bahsettiğim yöntemde herhangi bir sekmeye sağ tıklayıp "Tüm sekmeleri Sık Kullanılanlara ekle" komutunu seçtiğinizde bu sekmeler bulutunuza eşitlenecek ve kullanmakta olduğunuz cihaz çökse bile bulutunuzda mevcut olacaktır.

Oturumunuzu kaydetmek istiyorsunuz ve sağ tıklayarak "Tüm sekmeleri Sık Kullanılanlara ekle" dediniz;

- Hızlı Grup olarak kaydederseniz, kaydettiğiniz bütün sayfaların tek tıklamayla otomatik açılacağı şekilde Sık Kullanılanlara kaydedilir.

- Klasör şeklinde kaydederseniz, sekmeler standart klasör şeklinde Sık Kullanılanlara kaydedilir.

Hangi verilerinizin eşitlenip hangilerinin eşitlenmediğini şu adımları izleyerek görebilir ve ayarlayabilirsiniz:

Ana menü(3 çizgi) > Kullanıcı Paneli(profil fotoğrafı ve eposta adresinizin olduğu kutucuk) > Ayarlar(sağ altta)

Desteğiniz için teşekkür ederiz!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.