Reklam engelleme

inferno1905

Recommended Posts

Tıklamayla reklam engelleme fazla gelişmedi.Yoksa bunu kullanarak reklam engelemeyi anlatacaktım.Aynı Adblock gibi çalışıyor.

Bunun dışında reklam engellemek için gereken kuralları bilmediğimizden reklamlarıda engelleyemiyoruz.

Bu yüzden foruma daha önce yazılan konuları incelersek bu konu hakkında paylaşımlar görüyoruz.

Youtube

için ve Facebook için bunlara bakabilirsiniz.

Youtube Türkçe çevirisde bulunmakta.

Kısaca anlatayım.İstediğin reklama göre engelleyebilirsiniz.

İlk olarak menü kısmını açıyoruz sonra Reklam avcısının üstüne gelip Engelleme Kurallarını Düzenleye tıklıyoruz.

jzWAQJ.png

Sonra gelen alana seçtiğimiz kodları yapıştırıyoruz.Bundan sonra Uygula dedikten sonra kapatıyoruz.Bu sayede reklamlardan kurtuluyoruz.

Q17yV3.png

Diğer siteler için tam Tıklayarak Engellemeyi deneyin.

Eğer Reklam Avcısı sizi zorluyorsa Adguard'ı deneyebilirsiniz.

Maalesef yok ilk kurduğumda biraz yavaşlamıştı ama bilgisayarı açıp kapattığıda daha hızlı olduğunu gördüm.Admuncher'i kullanmadım o yüzden bir şey söyleyemiyorum.Adguard yüklü ise ınu kullanmaya devam edebilirsiniz.Bende genelde 30 mb ram yiyor şu ana kadar en fazla 50'ye çıktı.Son çare Chrome geçmek ve ADP kullanmak olur bunuda önermiyorum doğal olarak.

Bir de AdFender var ben onu kullanıyorum. EasyList'i de mevcut. Memnunum. Denemenizi öneririm. Yüzde yüz ücretsiz ve reklamsızdır. EasyList, EasyPrivacy ve Malware Domains özellikleri açık halde 21-22 MB tutuyor. Bu üç listenin kullanılması öneriliyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.