Dil ve Yazı Düzeltmeleri

sepla932

Recommended Posts

Rklam Avcısı-Reklam Avcısı

AZ3pWv.png

Y34AYk.png

Bu klasördeki tüm sayfaları aç

Ziyaret sayısına göre sırala

V2EmyP.png

Tabi bunun dışında bütün hepsinin Büyük Harfle Başlamasını isterim.

Örnek:Sayfada bul-Sayfada Bul

Tabii zor iş bunu yapmak

Daha kolay anlaşılsın ve şu hatalı yazılmış olanlar buraya yazsın diye bu jonuyu açıyorum.Eğer sizinde şu kelime yerine başka kullanılsın dediğiniz varsa yazsın.

Merhaba Melih (:

Çeviri dizeleri orijinaline uygun tercüme edilmektedir. Büyük-küçük harf ayarlaması buna bağlıdır.

Ayrıca dizelerde uzunluk kısıtlaması mevcut; bu da çevirinin ayarlanması için ayrı bir etken. Örneğin "Rklm", bu yüzden kısaltılarak yazılmıştır.

Bazı dizelerin uzatılabilirliği isteğiniz üzerine tekrar gözden geçirilecek. İlgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz! (:

Normal-Özel-Oturum 3lüsünü de anlatsanız çok güzel olacak.İlk ikisini anladım herhalde ama Oturum Modu ne?Bunun dışında kullanıcının ilk karşılaştığı arayüze daha güzel bir resim ve hızlı erişim sitesi koysanız daha güzel olur.Hulu,Netflix zaten Türkiye'de kullanılmıyor bare başka siteler koyun bunun için farklı bir konu açabilirim hangi bölümde hangi site olsun diye.Bunu ülkeden ülkeye göre değişik de yapılandıralanabilir ama çok zaman kaybı olur.

İlginiz İçin Teşekkürler

melihozkurt replied at 2014-8-6 21:01 back.gif

Normal-Özel-Oturum 3lüsünü de anlatsanız çok güzel olacak.İlk ikisini anladım herhalde ama ...

Normal - Normal pencere

Özel - Gizli gezinme penceresi

Oturum - Bir web sitesine aynı anda farklı hesaplarla giriş yapabilmek için farklı oturum penceresi

Bu hafta sonuna kadar sadece Türkiye'ye özel Turkiye Build(Türkiye Yapısı) bitmiş olacak inşallah. Bu yapıda bulunacak Hızlı Erişim kutucukları da Türkiye internet sitelerini barındıracak. Şunu belirtmeliyim ki; yaklaşık 50 farklı dilde dağıtılan Maxthon tarihinde sadece ve sadece Rusya ve Türkiye için özel yapı bir internet tarayıcısı oluşturulmakta. Siz kullanıcılarımız sayesinde bölge olarak göze girmeyi başarıyoruz; Türkiye kullanıcılarına önem veriliyor ve özen gösteriliyor (:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.