Maxthon 4.4.2.800 yeni sekme [Çözüldü]

Türk

Recommended Posts

Merhaba Türk (:

Sanıyorum ki sekme çubuğundaki + simgesi yoluyla açılan yeni sekmelerden bahsediyorsunuz.

Yeni sekme istemi sadece Hızlı Erişim'e entegredir. Yeni sekmede bir sayfa açmak için Sık Kullanılanlar çubuğuna istediğiniz sayfayı ekleyip fare orta tuşuyla her an yeni sekmede açabilirsiniz. Veya bu adresi kendi belirleyeceğiniz bir kısayol tuşuna atayarak istediğiniz an yeni sekmede açılmasını da sağlayabilirsiniz.

Lütfen bundan sonra da herhangi bir istek, öneri ve sorununuzu bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Desteğinizi takdir ediyoruz, çok teşekkürler!

Sayın furkanavshar, Hayır.

Benim demek istediğim hızlı erişim sayfasının boş açılması. Hızlı erişimde örneğin kendi default unda koyduğu siteler varya onlarda gelmesin.

Örneğin Ana sayfayı nasıl ister isek about:blank yazınca boş açılıyor. Demek istediğim aynısı yeni sekmeye tıkladığımda boş sayfa açılsın umarım anlatabilmişimdir.

Teşekkürler.

Anladım. Benim bahsettiğim de oydu. Sekme çubuğundaki + simgesi yoluyla açılan yeni sekme daima Hızlı Erişim'i açar.

Eğer Hızlı Erişim sayfasındaki kutucukları gizlemek istiyorsanız, sağ üstte Bulut Sekmelerim düğmesinin yanında bulunan dişli çark simgesine tıklayıp "Hızlı Erişimi gizle" seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır.

Türk replied at 2014-7-11 02:01

Sayın furkanavshar, dişli çark da "Hızlı erişim gizle yok". Demek ki portable da yok.

Öyleyse Hızlı Erişim'deki bütün kutucukları silip ardından"Hide Blank Grid" kutusunu işaretlemeyi dener misiniz?

Ama unutmayın, bu işlem Hızlı Erişim sitelerinizi bulutunuzdan da silecektir.

Türk replied at 2014-7-11 08:33 back.gif

Mouse ile üstüne gelince "+" lı görünüyor, arama duruyor.

Bahsettiğim gibi, yeni sekme komutu Hızlı Erişim ile entegre. Bu yüzden en fazla bunu yapabilirsiniz. (:

Arama çubuğunu da fare ile tutup sürükleyerek kaldırabilirsiniz.

Türk replied at 2014-7-11 14:17 back.gif

Teşekkürler 4.4.1.2000 de oluyordu ondan sormuştum.

Rica ederim (:

4.4.2.x sürümü ile birlikte Hızlı Erişim'de yenilik yapıldı. Beta olması dolayısıyla halen geliştirmeler yapılıyor.

Dün isteğinizi geliştirici ekibe bildirmiştim. Bir kaç defa daha bu istekte bulunulmuş. Değerlendirilecektir.

Her şey için teşekkürler!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.