VoD odtwarzanie filmów niemożliwe


DJ2013

Recommended Posts

Na stronie "http://www.onet.pl/" jest nie możliwe VoD bezpłatnie ściągnąć ponieważ muszę zainstalować MS- Silverlight ten produkt mam zainstalowany od zakupu mojego Laptopa. Ciekawe jest jednak to że odtwarzanie przeglądarką MS-IE ściąga VoD jest możliwe.

Pytanie, co jest przyczyną i kto może mi pomóc?

PS. Używam " mx4.4.1.2000"

Link to comment
Share on other sites

Ja mam całkiem odznaczone user agent i jeszcze nie napotkałem problemów :D: useragent.png

Używam na Windows7 Home Premium 64bit przeglądarki w najnowszej wersji stabilnej (4.4.1.2000): http://dl.maxthon.com/mx4/mx4.4.1.2000.exe

Jeśli chciałby pan jeszcze spróbować rozwiązać problem tak, aby prawidłowo działał Maxthon w trybie ultra to można spróbować na włączonym trybie ultra sprawdzić na tej stronie: https://www.adobe.com/software/flash/about/ czy mamy aktualną wersję Flash Playera jeśli nie jest aktualna to można spróbować zaktualizować Flasha dla silnika chrome czyli w przypadku Maxthona dla trybu ultra.

Jak to nic nie da, a mamy jeszcze siły, żeby trochę podziałać to można to samo sprawdzić z javą: http://www.java.com/en/download/uninstallapplet.jsp chociaż wątpię, aby ta strona korzystała z javy. Jeśli to nic nie da to ostatnią deską ratunku byłaby czysta instalacja Maxthona tak jak wcześniej poradził magg, chociaż ja proponowałbym instalację tej oficjalnej, stabilnej wersji 4.4.1.2000 w linku co podałem wyżej.

Link to comment
Share on other sites

VipoSek replied at 2014-6-28 10:28 back.gif

Ja mam całkiem odznaczone user agent i jeszcze nie napotkałem problemów :

Używam na Windows7 ...

Witam! Serdecznie dziękuję za poradę. Zmiany które pan opisał są skuteczne. Jeszcze raz dziękuję bardzo!:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.