Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ridox

Zakładki

Recommended Posts

Mam kilka pytań odnośnie przeglądarki, jednak najważniejsze są zakładki tutaj.

1. Czy jest możliwość, aby strony które otwieram z listy zakładek otwierały się w aktywnej karcie?

2. Magiczne wypełnianie - to samo, czy jest opcja by po wybraniu strony z hasłami otwierało mi ją w tej samej karcie, zamiast otwierać nową?

3. Youtube - zauważyłem, że filmy odpalają się poprawnie, jednak często zatrzymuje się bufforowowanie na 5 sekundzie, jest przerwa kilka sekund w odtwarzaniu i dopiero leci dalej. Jest tego jakaś konkretna przyczyna ?

Chwilowo to chyba największe dolegliwosci jakie mi tutaj przeszkadzaja. No i zauważyłem, że bardzo często mi wysyła tego posta. Musiałem edytować treść z 10 razy, zanim napisalem go do konca. to wina forum, czy przegladarki ?

Tak na przyszłosć-używaj opcji "Search/Szukaj" na forum...

Wszystkie Twoje problemy były już poruszane i w większosci dawno są już rozwiązane.

Co do problemów z YT- tutaj masz rozwiązanie http://forum.maxthon.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=9650&pid=56940&fromuid=765686.

Co do zapisywania postów-to także już było omawiane na Forum wiele,wiele razy:L-nie używamy kombinacji klawiszy ALT+S,czyli litery Ś.

Skrót ten powoduje własnie wspomniane przez Ciebie zapisywanie postów.

Kiedy to zostanie naprawione? Niestety nie wiem-wiele razy już informowałem wraz z konieckropką o tym problemie administratorów forum.