×

Give a tip

Quasimodo

Members
  • Posts

    19
  • Joined

  • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Release Notes

Bug Tracker

Help page

Help page-CN

Release Note5

Rules and recruitment

Release Note6

Everything posted by Quasimodo

  1. Przepraszam, sam znalazłem, przedwczesne pytanie. Próbowałem ustawiać na różne sposoby, niestety gdy auto zoom ma więcej niż 100% jest to nieszczęsne przesunięcie. Cóż, trudno, tak pozostanie, nie ma innego wyjścia.
  2. Dziękuję za informację! Mówisz i tym rozszerzeniu? http://extension.maxthon.com/detail/index.php?view_id=1201 Zainstalowałem, ale jak zmienić rozmiar nie wiem, proszę podpowiedz.
  3. I know I have auto zoom, but this extension does not work properly, especially on YouTube, where more than 100 powiększymy page %
  4. Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie: czy jest jakiś inne rozszerzenie oprócz auto zoom do Maxthon? Ja nie potrafię znaleźć, czy nie ma ? Przy odtwarzaniu filmów, szczególnie na YouTube jest problem, działa wszystko poprawnie przy powiększeniu 100%. Samo powiększenie strony w przeglądarce też mi nie odpowiada, ponieważ wartości powiększenia są po 10% . Gdy otworzy się np Googl przy powiększeniu 140%, nieciekawie to wygląda, a za każdym razem zmniejszać, to uciążliwe. Proszę o jakąś radę, sugestię.