furkanavshar

Members
 • Posts

  405
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Release Notes

Bug Tracker

Help page

Help page-CN

Release Note5

Rules and recruitment

Release Note6

Posts posted by furkanavshar

 1. Bildiğim kadarıyla Maxthon Tarayıcı'da oturum açmadan eşitleme yapamazsınız. Ayrıca tarayıcınızla birlikte gelen uygulamalar ve varsayılan ayarları kontrol edip, manuel olarak istediğiniz değerleri girerseniz bir adım atmış olursunuz. Onun dışında Maxthon'un gizlilik politikaları hakkında bir bilgim bulunmamakta. Fakat bilgisayarınızda bulunan herhangi bir belgeye ulaşmaya yeltenmeyeceklerini, buluta gönderdiğiniz öğeleri ise zararlı 3. taraflarla paylaşmayacaklarını düşünüyorum.

   

  Gezinme istatistikleriyle alakalı ayarlar'da - Kullanıcı Deneyimini Geliştirme Programına Katıl seçeneği bulunmakta. Bu seçenek varsayılan olarak işaretsiz halde gelir, daha fazla bilgiyi Maxthon'un resmi sitesinde bulabilirsiniz. Gezinme alışkanlıklarınız zaten başta google olmak üzere birçok şirket tarafından takip edilmekte. Maxthon daha iyi bir tarayıcı deneyimi sunmak için, kendini geliştirmek için paraya ihtiyaç duyuyorsa varsın toplasın bilgilerimi. Ah eski yaşanmışlıklar... Bayağı değişmişsin Maxthon...

   

  İyi günler.

   

  Aynı konu burada bulunmakta: http://forum.maxthon.com/index.php/topic/14876-maxthon-ve-gizlilik-privacy/

   

  Maxthon'a desteğiniz için teşekkür ederiz (:

   

  Yalnızca arama motorları ve hızlı erişimdeki referans bağlantısı barındıran kutucuklardan gelir sağlıyoruz,

  Kullanım verilerinizi ise, siz izin verdiğiniz takdirde, tarayıcıyı şekillendirmek, bir sonraki yapıyı hazırlamak ve neleri değiştirmemiz/geliştirmemiz gerektiğini öğrenmek için topluyoruz.

 2. Maxthon browsera bayıldım ben. ama User agent Switcher eklentisi bulunmadığı için başka tarayıcı kullanmak zorunda kalıyorum. acaba maxthone için buser agent switchera benzer eklenti var mıdır veya bu eklenti eklenir mi ?

  Merhaba, foruma hoş geldiniz.

  Ayarlar > Gelişmiş bölümüne göz atmayı denediniz mi hiç? ;)

  İpucu: Kullanıcı Tanıtıcı Dizgisi (:

  • Like 1
 3. Merhaba Toros,

   

  Gördüğünüz üzere bizim hesaplarımız ve gönderi sayılarımız kaldığı yerden devam ediyor. Hiçbir hesap sıfırlanmadı. Ama siz yeni hesap açmışsınız.

  Eski forumdaki hesabınızı kullanabilirsiniz. Eski foruma girdiğinizde bununla ilgili bilgilendirilmiş olmanız gerekiyor.

   

  Eski foruma giriş yapın ve ekranda aşağıdaki görüntü olacak.

  Bulanıklaştırdığım kısımda sizin parolanız görünecektir.

  Bu foruma, önceki foruma giriş yaptığınız e-postanızı ve bulanık kısımda görünen parolayı yazarak giriş yapabilir; Toros37 hesabınızla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

   

  EY65YA.png

 4. Merhaba

   

  Sağladığınız bağlantıdan "Güvenlik" (http://usa.maxthon.com/windows-pc/guvenlik/?lang=tr) yoluna gittim ve bilgilerimizin (yer imleri, kullanıcı adı-parola bağıntıları, çerezler vb.) çalınmaması için alınan önlemlerden söz edildiğini okudum. Ancak benim sorum çalınma veya gasp edilme değil, satılma, pay edilme veya verilme üzerine. Bu konuda doyurucu bir yanıt bulmak isteyen sapıklar muhakkak vardır. :)

   

  Merhaba,

  Maxthon, kişisel bilgilerinizi kullanmaz. Kullanıcı sözleşmesinde de belirtildiği gibi yalnızca ziyaret ettiğiniz web sitelerinin kendi çerez ve etkinlik izleyicilerine tabisiniz.

  Arama motorunu ve hazır Hızlı Erişim kutucuklarını kullandığınızda bunu Maxthon aracılığıyla yaptığınızı belirten bir referans bağlantısı olduğunu fark edeceksiniz. Maxthon olarak sadece arama motorlarından ve Hızlı Erişim'deki hazır kutucuklardan gelir sağlıyoruz.

  Desteğiniz için teşekkür ederiz (:

 5. Cevap için teşekkür ederim, fakat Chrome'dan aynı hesabım ile giriş yaptığımda böyle bir durumla karşılaşmıyorum. Hesabımdan çıkıp Maxthon'dan tekrar denediğimde de aynı youtube video oynatıcısı ile karşılaşıyorum.

   

  Merhaba,

   

  3. parti uzantıları kaldırır mısınız? Muhtemelen "YouTube Center" uzantısını kurmuşsunuz.

 6. Merhaba,

  Hesabınıza giriş yaptıktan sonra seçenekler menüsündeki (sağ üstteki üç çizgi) kullanıcı panelinin sağ tarafında bulunan yeşil bulut simgesine tıklayın. Açılan listeden "Sihirli Doldurma" seçeneğini etkinleştirin ve eşitleyin. Eşitlemenin tamamlanmasını bekleyin.

 7. Maxthon ile Adobe Flash indirme sayfasına girin ve diğer Flash indirmelerine tıklayarak "Flash Player for Firefox NPAPI" seçeneğini yükleyin.

  Maxthon'u yeniden başlatın.

  Sonucu lütfen bize bildirin.

  Desteğiniz için teşekkürler.

 8. Merhabalar (:

  Maxthon Bulut Tarayıcı'nızda doldurduğunuz herhangi bir form satırına sağ tıklayıp "Formu kaydet" komutunu kullandığınızda, o form grubundaki tüm satırlar kaydedilir ve web sayfalarındaki o form alanı her ziyaretinizde otomatik olarak doldurulur.

  Önceki sürümdeki tüm form verileri bahsettiğiniz şekilde otomatik olarak kaydediliyordu. Lakin bu durum bazı durumlarda karışıklığa ve gizlilik sorunlarına yol açabiliyordu. Bu yüzden her form alanını otomatik olarak kaydedip doldurmak yerine, tercihi kullanıcıya bırakmayı tercih ettik.

  İçtenliklerimle (:

 9. Merhaba msbrv, foruma hoşgeldiniz (:

  Tarayıcıların eklentilere destek vermesi söz konusu değildir. Eklentiler, tarayıcıları desteklemek zorundadır. Bu durum bütün tarayıcılar ve eklentiler için bu şekildedir. Bu yüzden ZenMate geliştiricileri ile irtibat kurabilir; Maxthon Bulut Tarayıcı için eklenti yapmalarını talep edebilirsiniz.

  Geribildirimleriniz ve destekleriniz için sizlere minnettarız! (:

 10. Merhaba Toros37 (:

  "SaveFrom.Net Helper" eklentisinin Maxthon'a uygun yapılması veya güncelleştirilmesi için bu eklentinin kendi geliştiricileri ile irtibat kurmalısınız.

  Tarayıcıların eklentileri desteklemesi söz konusu değildir. Eklentiler, tarayıcıları desteklemek zorundadır. Tüm tarayıcılarda ve eklentilerde durum bu şekildedir.

  Öte yandan Maxthon'un yerleşik video indirme özelliğini ve Kaynak Koklayıcı aracını da kullanabilirsiniz.

  Desteğiniz için teşekkür ederiz (:

 11. Merhaba,

  Maxthon'un en son sürümünü sizlere sunmaktan heyecan duyuyoruz.

  Https Sertifikaları ve HTML5 için tam ekrandan çıkabilme özelliklerinin eklendiği son sürümde ayrıca bir çok hata gidermesi ve performans iyileştirmesi yapıldı.

  Desteğiniz için teşekkürler!

  Kurulum sürümü:

  http://dl.maxthon.com/mx4/mx4.4.4.3000.exe

  Taşınabilir sürüm(USB'den tak çalıştır):

  http://dl.maxthon.com/mx4/maxthon_portable_4.4.4.3000.7z

  Değişiklik günlüğü:

  - HTTPS Sertifikaları düzenlendi

  - HTML5 için tam ekrandan çıkabilme desteği

  - İlk açılışta tekrarlanan sayfa yenileme giderildi

  - Adblock için daha fazla içerik engelleme desteği

 12. Toros37 replied at 2015-3-8 06:23 back.gif

  Bu sorunu ben yazacaktım sağolsun RamazanSonmez benden önce yazmış.

  Furkan Bey sizin dediğini ...

  Form alanına çift tıklama yaparsanız diğer otomatik doldurma verileriniz de görünecektir. Otomatik doldurulan bilgileri silmenize gerek yok. Form alanına çift tıklamanız ve açılan listeden doldurulmasını istediğiniz veriyi seçmeniz yeterli (:

 13. Merhaba RamazanSonmez (:

  Eski bir deneme sürümü kullandığınızı görüyorum. http://tr.maxthon.com adresinden Maxthon'u tekrar indirip yüklemenizi (4.4.4.2000 sürümü yüklenecektir) öneririm. Şu anki sürümü kaldırmanız gerekmez. Doğrudan üzerine yükleyebilirsiniz.

  Yükledikten sonra Maxthon'u açın ve Ctrl+Shift+Del tuşlarına basın. Açılan penceredeki tüm kutucukları işaretleyin (en alttaki "Çıkışta otomatik temizle" hariç) ve "Şimdi temizle" düğmesine tıklayın.

  Tekrar Google hesabınızda oturum açmayı deneyin.

 14. haybic replied at 2015-3-2 00:47 back.gif

  passaporttan çıkınca düzeldi

  Öyleyse sorun hesabınıza bağlı verilerle ilgili.

  Pasaport hesabınıza tekrar girin ve 3. parti uzantılarınızın hepsini devre dışı bırakın. Tarayıcı kaplamanızı varsayılan yapın. Ctrl+Shift+Del tuşlarına basın ve açılan penceredeki tüm kutucukları işaretleyip "Şimdi temizle" düğmesine tıklayın. Sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin ve bize tekrar dönüş yapın.

  Maxthon'a desteğiniz için teşekkür ederiz!