furkanavshar

Members
 • Posts

  405
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Release Notes

Bug Tracker

Help page

Help page-CN

Release Note5

Rules and recruitment

Release Note6

Everything posted by furkanavshar

 1. Maxthon'a desteğiniz için teşekkür ederiz (: Yalnızca arama motorları ve hızlı erişimdeki referans bağlantısı barındıran kutucuklardan gelir sağlıyoruz, Kullanım verilerinizi ise, siz izin verdiğiniz takdirde, tarayıcıyı şekillendirmek, bir sonraki yapıyı hazırlamak ve neleri değiştirmemiz/geliştirmemiz gerektiğini öğrenmek için topluyoruz.
 2. Merhaba, foruma hoş geldiniz. Ayarlar > Gelişmiş bölümüne göz atmayı denediniz mi hiç? ;) İpucu: Kullanıcı Tanıtıcı Dizgisi (:
 3. Merhaba Toros, Gördüğünüz üzere bizim hesaplarımız ve gönderi sayılarımız kaldığı yerden devam ediyor. Hiçbir hesap sıfırlanmadı. Ama siz yeni hesap açmışsınız. Eski forumdaki hesabınızı kullanabilirsiniz. Eski foruma girdiğinizde bununla ilgili bilgilendirilmiş olmanız gerekiyor. Eski foruma giriş yapın ve ekranda aşağıdaki görüntü olacak. Bulanıklaştırdığım kısımda sizin parolanız görünecektir. Bu foruma, önceki foruma giriş yaptığınız e-postanızı ve bulanık kısımda görünen parolayı yazarak giriş yapabilir; Toros37 hesabınızla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 4. Merhaba, Maxthon, kişisel bilgilerinizi kullanmaz. Kullanıcı sözleşmesinde de belirtildiği gibi yalnızca ziyaret ettiğiniz web sitelerinin kendi çerez ve etkinlik izleyicilerine tabisiniz. Arama motorunu ve hazır Hızlı Erişim kutucuklarını kullandığınızda bunu Maxthon aracılığıyla yaptığınızı belirten bir referans bağlantısı olduğunu fark edeceksiniz. Maxthon olarak sadece arama motorlarından ve Hızlı Erişim'deki hazır kutucuklardan gelir sağlıyoruz. Desteğiniz için teşekkür ederiz (:
 5. Merhaba ugrcnsyn (: Gizlilik, güvenlik ve Maxthon hakkında merak ettiğin diğer her şeyi Maxthon Destek Masasında bulabilirsin. http://usa.maxthon.com/windows-pc-icin-maxthon/?lang=tr
 6. Merhaba, 3. parti uzantıları kaldırır mısınız? Muhtemelen "YouTube Center" uzantısını kurmuşsunuz.
 7. Toros37 replied at 2015-4-1 12:19 Tekrar deneyeyim bakalım Furkan Bey şunu da sorayım. Güvenli ve legal bir yol ise tabiki paylaşabilirsiniz (:
 8. Merhaba Toros37, Forumumuzda herhangi bir başlık veya yorum silme işlemi gerçekleşmedi. Kendiniz silmiş olabilir veya yorumu göndermemiş olabilirsiniz. (:
 9. Merhaba, Hesabınıza giriş yaptıktan sonra seçenekler menüsündeki (sağ üstteki üç çizgi) kullanıcı panelinin sağ tarafında bulunan yeşil bulut simgesine tıklayın. Açılan listeden "Sihirli Doldurma" seçeneğini etkinleştirin ve eşitleyin. Eşitlemenin tamamlanmasını bekleyin.
 10. yinanmak replied at 2015-3-27 18:32 Bana böyle bir e-posta gelmedi, nasıl kullanacağız bu özelliği? Merhaba yinanmak (: Eski bir sürüm kullandığınızı görüyorum. Yeni sürümü (4.4.4.3000) http://tr.maxthon.com adresinden indirerek temiz kurulum yapmanızı öneririm. Yeni sürümü yükledikten sonra otomatik olarak reklamlardan kurtulmuş olacaksınız (:
 11. Maxthon ile Adobe Flash indirme sayfasına girin ve diğer Flash indirmelerine tıklayarak "Flash Player for Firefox NPAPI" seçeneğini yükleyin. Maxthon'u yeniden başlatın. Sonucu lütfen bize bildirin. Desteğiniz için teşekkürler.
 12. Merhabalar (: Maxthon Bulut Tarayıcı'nızda doldurduğunuz herhangi bir form satırına sağ tıklayıp "Formu kaydet" komutunu kullandığınızda, o form grubundaki tüm satırlar kaydedilir ve web sayfalarındaki o form alanı her ziyaretinizde otomatik olarak doldurulur. Önceki sürümdeki tüm form verileri bahsettiğiniz şekilde otomatik olarak kaydediliyordu. Lakin bu durum bazı durumlarda karışıklığa ve gizlilik sorunlarına yol açabiliyordu. Bu yüzden her form alanını otomatik olarak kaydedip doldurmak yerine, tercihi kullanıcıya bırakmayı tercih ettik. İçtenliklerimle (:
 13. Merhaba msbrv, foruma hoşgeldiniz (: Tarayıcıların eklentilere destek vermesi söz konusu değildir. Eklentiler, tarayıcıları desteklemek zorundadır. Bu durum bütün tarayıcılar ve eklentiler için bu şekildedir. Bu yüzden ZenMate geliştiricileri ile irtibat kurabilir; Maxthon Bulut Tarayıcı için eklenti yapmalarını talep edebilirsiniz. Geribildirimleriniz ve destekleriniz için sizlere minnettarız! (:
 14. Merhaba Toros37, Daha önce konusu açılmıştı ve geliştiricilere bildirilmişti. Maxthon'un bir sonraki core (çekirdek) güncellemesinde WhatsApp Web özelliği kullanılabilecektir. İyi günler (:
 15. Merhaba Toros37 (: "SaveFrom.Net Helper" eklentisinin Maxthon'a uygun yapılması veya güncelleştirilmesi için bu eklentinin kendi geliştiricileri ile irtibat kurmalısınız. Tarayıcıların eklentileri desteklemesi söz konusu değildir. Eklentiler, tarayıcıları desteklemek zorundadır. Tüm tarayıcılarda ve eklentilerde durum bu şekildedir. Öte yandan Maxthon'un yerleşik video indirme özelliğini ve Kaynak Koklayıcı aracını da kullanabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz (:
 16. Toros37 replied at 2015-3-15 16:16 Eskiden bu Türkeç yapan tr-tr.ini dosyasını yüklediğimiz bir sayfa vardı. Ama bu sayfayı şi ... Mx3 sürümü için kullanılan bir sayfaydı bu. Dil seçenekleri, Maxthon Bulut Tarayıcı 4 ile birlikte tarayıcıya dahil edildi.
 17. yunusarpc replied at 2015-3-14 13:15 ben nasıl türkçe diline çeviricez diye sormadım sorduğum şu taşınabilir sürümde langues ... Taşınabilir sürüm içerisindeki "Languages" klasörüne şu dosyayı atın: 12587 tr-tr.rar
 18. Merhaba (: Yazım denetimi içeriği belirli aralıklarla güncelleştirilmektedir. Geri bildirim ve destekleriniz için minnetarız!
 19. Merhaba, Maxthon'un en son sürümünü sizlere sunmaktan heyecan duyuyoruz. Https Sertifikaları ve HTML5 için tam ekrandan çıkabilme özelliklerinin eklendiği son sürümde ayrıca bir çok hata gidermesi ve performans iyileştirmesi yapıldı. Desteğiniz için teşekkürler! Kurulum sürümü: http://dl.maxthon.com/mx4/mx4.4.4.3000.exe Taşınabilir sürüm(USB'den tak çalıştır): http://dl.maxthon.com/mx4/maxthon_portable_4.4.4.3000.7z Değişiklik günlüğü: - HTTPS Sertifikaları düzenlendi - HTML5 için tam ekrandan çıkabilme desteği - İlk açılışta tekrarlanan sayfa yenileme giderildi - Adblock için daha fazla içerik engelleme desteği
 20. Hi friends, As reported 5 months ago, Maxthon still can't sustain the 60fps videos in fullscreen mode. Other web browsers can. Example video:
 21. Toros37 replied at 2015-3-8 06:23 Bu sorunu ben yazacaktım sağolsun RamazanSonmez benden önce yazmış. Furkan Bey sizin dediğini ... Form alanına çift tıklama yaparsanız diğer otomatik doldurma verileriniz de görünecektir. Otomatik doldurulan bilgileri silmenize gerek yok. Form alanına çift tıklamanız ve açılan listeden doldurulmasını istediğiniz veriyi seçmeniz yeterli (:
 22. Merhaba RamazanSonmez (: Eski bir deneme sürümü kullandığınızı görüyorum. http://tr.maxthon.com adresinden Maxthon'u tekrar indirip yüklemenizi (4.4.4.2000 sürümü yüklenecektir) öneririm. Şu anki sürümü kaldırmanız gerekmez. Doğrudan üzerine yükleyebilirsiniz. Yükledikten sonra Maxthon'u açın ve Ctrl+Shift+Del tuşlarına basın. Açılan penceredeki tüm kutucukları işaretleyin (en alttaki "Çıkışta otomatik temizle" hariç) ve "Şimdi temizle" düğmesine tıklayın. Tekrar Google hesabınızda oturum açmayı deneyin.
 23. Merhaba rudem (: Windows PC için 64bit sürüm mevcut değil.