×

Give a tip

Cordel

Newcomers
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Cordel's Achievements

Freshman

Freshman (1/10)

0

Reputation

 1. Niestety, zaproponowane kroki nie rozwiązują problemu - dalej pobiera popsuty QA. Działam na razie na kopii plików z appdata, ale to się chyba na dłuższą metę mija z celem i czekam dalej na jakieś działające rozwiązanie. Pozdrawiam!
 2. Portable zostawiam na koniec, bo na świeżej instalacji wszystko działa poprawnie, dopiero po synchronizacji dzieją się takie cyrki. Wyłączyłem synchronizację QA, odinstalowałem maxthona, wyczyściłem wszystko (tak, z app data usuwam zawsze) i po kolejnej instalacji, zalogowaniu się i upewnieniu, że QA jest czysty i mogę na nowo wszystko poustawiać wklepałem ręcznie tych 100 kafli z kartki. Nie muszę chyba mówić, co się stało, kiedy ponownie włączyłem synchronizację QA. Ja bardzo przepraszam, ale czy jest możliwość wymazania zapisanych na serwerze kafli, żeby cała moja robota nie szła do piachu przy każdej synchronizacji?
 3. Tak, na pewno najnowsza wersja, nie wiem dlaczego user agent podaje co innego. Wersja portable to nie rozwiązanie dla mnie, preferuję instalacje. Ustawianie wszystkiego na nowo niewiele chyba da, skoro nie mogę usunąć pustych pól, przestawić ich, ani nic na nich umieścić. Te obszary są po prostu wyłączone z jakiegokolwiek użycia i zamurowane w swoich konkretnych miejscach. Poza tym budowałem QA zupełnie niedawno (przejście na jego nową wersję, które pogubiło połowę ustawień) i szczerze mówiąc uniknąłbym tego, bo 100 kafelków to nie zabawa, a mordęga.
 4. Tak, usunąłem dane przy deinstalacji i jeszcze potem ręcznie wywaliłem wszystkie pozostałości maxthona na dyskach. Nie, nie ma opcji ungroup na żadnej z miniatur, jest tylko edytuj, odśwież i usuń.
 5. Mozaika dawno usunięta, zresztą problem nie występuje na pierwszej karcie, tylko na nastepnych, to jest dla przykładu druga:
 6. Maxthon 4.4.4.2000 Witam, mam problem z kaflami na stronach szybkiego wybierania. Po pierwsze mam parę nieistniejących kafli, pustych przestrzeni, z którymi nic nie mogę zrobić - traktowane jest jak tło. Opcja ukryj/pokaż puste kafle nie ma na to wpływu. Sa dziury i już. Po drugie: na trzech kaflach co nie dodam, po ponownym uruchomieniu znika i znowu mam kafel z plusem. Synchronizuję wszystko regularnie i wykonywałem czystą instalację, ale nic to nie zmienia. Co robić?