rozszerzenia


Recommended Posts

  • 3 months later...

30618121 replied at 2014-7-22 12:44 back.gif

http://forum.maxthon.com/thread-11583-1-1.html

edit:

Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem-karty mogą być wyświetlane na dole poprzez modyfikację skórki do Maxthona, np. takiej (pobierz,zainstaluj):

Reszta opcji dotycząca kart znajduję się w "prawokliku" :p- kliknij prawym przyciskiem myszy na kartę- pojawi się multum opcji.

tabsonbottom.mxskin

Link to comment
Share on other sites

magg replied at 2014-7-22 23:40 back.gif

Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem-karty mogą być wyświetlane na dole poprzez modyfikację ...

No to wylezie ze mnie newbie, ale usiłuję się przesiąść ze "starej" Opery, gdzie wszystko po wielu latach użytkowania miałem obcykane :lol

W O wszystkie paski można było ustawiać w dowolnym miejscu. Przyzwyczaiłem się, że pasek kart mam na dole , a pasek zakładek po prawej. Tu chciałbym mieć tylko pasek kart na dole, bo paska zakładek (nie ulubionych) to nie ma chyba w ogóle...

Napisz proszę, jak instaluje się skórki w Maxthonie?

edit:

tak to wygląda w Operze:

opera.jpg

Link to comment
Share on other sites

Amsaw replied at 2014-7-22 13:46 back.gif

No to wylezie ze mnie newbie, ale usiłuję się przesiąść ze "starej" Opery, gdzie wszystko po ...

Pobierasz załącznik z mojego poprzedniego postu, klikasz na niego 2 razy, na pytanie "Czy chcesz użyć tej skórki" wybierasz "TAK" i to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

magg replied at 2014-7-23 00:28 back.gif

Nie ma sprawy

Mały "tutek" do obsługi zainstalowanych skinów - tak na wszelki wypadek ;)

Do tego już się dokopałem :)

Brakuje mi znanego ze starej Opery edytora skórek.

Można było rozbierać skórkę na części pierwsze bez znajomości programowania.

Przydawało się to właśnie choćby w przypadku ikon czy kolorystyki.

Ale niestety "nowoczesne" przeglądarki mają być niekonfigurowalne - takie jest zapotrzebowanie rynku co widać znakomicie na przykładzie Chroma, który jest teraz wyznacznikiem rozwoju przeglądarek. Ma działać i tyle. Grunt, żeby chodził fejsbuk :)

A kto by myślał nad możliwością indywidualizowania interfejsu - przecież są rozszerzenia, he, he...

Przepraszam za OT, ale tak mnie naszło w trakcie szukania następcy Opery 12.17, która niestety nierozwijana zachowuje się coraz kapryśniej.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.