Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

donkey1

Plugin LastPass

8 posts in this topic

Testuję od kilku dni przeglądarkę Maxthon i generalnie jest ok, chociaż jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji o całkowitej przesiadce z Opery. Przeszkadza mi np. zle dzialajacy plugin LastPass, ktory nie zawsze zapamietuje dane do logowania. Te juz wczesniej zapamietane dzialaja - jesli chce dodac nowa strone to przechodze na Opere, tam dokonuje rejestracji na nowej stronie i uaktualniam sejf LastPass.

Wypadaloby to dopracowac... -

a nie lepiej skorzystać z magicznego wypełnienia nisz instalować dodatkowy plugin

Dokładnie tak. Magic Fill jest bardzo dobrym narzedziem wbudowanym od razu w przegladarke Maxthon, wiec nie trzeba uzywac dodatkowych narzedzi, programow czy pluginow ;)

plugin został ostatnio zaktualizowany, ale nadal nie działa

wracam do opery - jest dopracowana i stabilna

Magic Fill deklasuje lastpassa.... a opera już nie jest operą tylko chromem!

Chciałem zaznaczyć, że LastPass jest niezależny od przeglądarki, hasła są zaszyfrowane i trzymane w chmurze, więc instalując go na dowolnej mamy zapamiętane zawsze hasła. MagicFill jest tylko na Maxthonie.

No właśnie, LastPass jest klasą dla siebie. MagicFill takiego zaufania - przynajmniej u mnie - nie budzi. A donkey1 przyszedł tu w dobrej wierze po poradę, co zrobić ze źle działającym Maxthonem a nie, czego używać jako menadżera haseł. On już wybrał. Proponuję, by skoncentrować się na sprawach stricte technicznych i trzymać się wątku :-)

A co do działania LastPass na Maxthonie - nie zawsze działa autouzupełnianie LastPass'a. Raz działa a innym razem nie.